عذرخواهی کلینتون از حامیان ترامپ

عذرخواهی کلینتون بابت این‌که نیمی از حامیان ترامپ را 'مایه تاسف' خواند

هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بابت این‌که نیمی از حامیان دونالد ترامپ را 'یک مشت آدم مایه تاسف‌' خواند، پوزش خواسته است اما گفته است که هم‌چنان به 'مبارزه با تعصب و نژادپرستی' ادامه می‌دهد.

  1. ۱ سال،۸ ماه قبل
  2. ۰
عذرخواهی کلینتون  از حامیان ترامپ

حامیان دونالد ترامپ "نژادپرست، بیگانه‌ستیز، حامی تبعیض جنسی و اسلام‌هراس" اند.

نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری امسال همچنین گفته بود بقیه حامیان آقای ترامپ کسانی هستند که از شرایط اقتصادی و عملکرد دولت به تنگ آمده و از روی ناچاری خواستار تغییر هستند.

عذرخواهی کلینتون از حامیان ترامپ

دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات آمریکا، در واکنش توییت کرد که این حرف رقیبش، برای میلیون‌ها حامی آقای ترامپ که "مردمی تحسین‌برانگیز و سخت‌کوش" هستند، "خیلی توهین‌آمیز" است.

بعضی افکارسنجی‌ها می‌گوید دونالد ترامپ دارد از هیلاری کلینتون جلو می‌افتد.

عذرخواهی کلینتون از حامیان ترامپ

نظرسنجی‌های اخیر حاکی از رقابت شانه‌به‌شانه دو نامزد در ایالت‌های تعیین‌کننده اوهایو و فلوریدا است.

ماه گذشته آقای ترامپ که از آغاز کارزار انتخاباتی خود اظهارات جنجالی فراوانی داشته است، در یکی از سخنرانی‌هایش گفت حامیان حق نگهداری اسلحه در آمریکا می‌توانند جلوی هیلاری کلینتون را بگیرند. بسیاری از این حرف این برداشت را کردند که آقای ترامپ خواهان سوءقصد به خانم کلینتون شده است.

خود خانم کلینتون گفت آقای ترامپ هوادارانش را به خشونت خوانده است. اما آقای ترامپ گفت از حرف‌هایش سوءتعبیر شده و منظورش شرکت در انتخابات بوده است.


همرسانی نوشتار: