ترامپ: بیانیه و اظهارنظر ممنوع !

آرزوی بهبود هر چه سریعتر برای کلینتون !

دونالد ترامپ ،نامزد حزب جمهوری خواه ریاست جمهوری آمریکا و دستیارانش قصد ندارند در خصوص وخیم شدن وضعیت سلامتی رقیب خود هیلاری کلینتون دموکرات ابراز نظر کنند.

  1. ۱ سال،۸ ماه قبل
  2. ۰
کلینتون و ترامپ

شبکه ی سی ان ان در اینباره اطلاع داد. بر اساس اطلاعات منابع آنها ترامپ در ستاد انتخاباتی خود به دستیارانش دستور داد که فعلا هیچ گونه بیانیه ای در باره ی بیماری وزیر امور خارجه سابق انجام نداده و همچنین صحبت های مربوط به آن را در شبکه های اجتماعی منتشر نکنند.

نمایندگان جمهوری خواه همانطور که سی ان ان خاطر نشان کرد قصد دارند تنها «آرزوی بهبود هر چه سریعتر برای کلینتون» را منتشرر نمایند و محترمانه با حادثه ی پیش آمده برخورد کنند. این شبکه ی تلویزیونی خاطر نشان کرد که نقض این دستور ، عواقبی چون اخراج را درپی خواهد داشت. روز یکشنبه کلینتون در مرکز نیویورک در مراسم عزاداری به مناسبت قربانیان انفجار یازده سپتامبر 2001 حالش بد شد و سریعا محل مراسم را ترک کرد. از فیلم هایی که شاهدین گرفته اند به نظر می رسد که وزیر امور خارجه سابق به اتومبیل خود رسید و با کمک مشاورین و محافظینش سوار ماشین شد. پزشک شخصی کلینتون لیزا باردک قبلا اطلاع داده بود که وزیر امور خارجه سابق روز جمعه نهم سپتامبر به ذات الریه مبتلا شده است.