پست اینستاگرامی برنده جایزه «بازیگر نقش مکمل مرد»

ابوالفضل پور عرب، خسته از بی‌معرفتی‌ها !

یکه قهرمان دهه ٧٠ پر از گلایه و تنهایی ؛ کسی که نوید محمدزاده را به بازیگری علاقه‌مند کرد

  1. ۱ سال،۸ ماه قبل
  2. ۰
ابوالفضل پورعرب

محمدزاده که به تازگی در جشن خانه سینما جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از آن خود کرد، در یادداشتی درباره ابوالفضل پورعرب نوشت: «اى دورت بگردم که از بچگى مى‌شستم پاى تلویزیون صبح تا شب براى دیدن لحظه‌اى از آنونس فیلم‌هات. اسطوره دهه ٧٠ که خیلى از ماهارو به بازیگرى علاقه‌مند کردى ما قدر شمارو مى دونیم سلطان. حتمأ ببینید مصاحبه آقای ابوالفضل پورعرب در برنامه سى‌وپنج یکه قهرمان دهه هفتاد. پر از گلایه و تنهایی. خسته از بی‌معرفتی‌ها!»

ابوالفضل پورعرب در دهه ٧٠ با بازی در فیلم‌های چون «عروس» به کارگردانی بهروز افخمی، «نرگس» به کارگردانی رخشان بنی‌اعتماد، «غریبانه» به کارگردانی احمد امینی و «دست‌های آلوده» به کارگردانی سیروس الوند از ستاره‌های مطرح سینمای ایران بود.

اى دورت بگردم که از بچه گى مى شستم پاى تلویزیون صبح تا شب براى دیدن لحظه اى از آنونس فیلم هات.اسطوره دهه ٧٠ که خیلى از ماهارو به بازیگرى علاقه مند کردى ما قدر شمارو مى دونیم سلطان.حتمأ ببینید مصاحبه آقا ابوالفضل پورعرب در برنامه سى و پنج 🎬یکه قهرمان دهه هفتاد.....پر از گلایه و تنهایی..خسته از بی معرفتی ها! مهمان این هفته برنامه سی و پنج "ابوالفضل پورعرب" 📍گفت و گوی او را چهارشنبه شب در فیلم نت ببینید @onlineshow35 www.filmnet.ir #navidmohamadzadeh #navidmohammadzadeh #ابوالفضل_پورعرب @filmnet.app @filmnetnews

A video posted by من یه ببر کورد فروردینیم (@navidmohamadzadeh) on