کریس رونالدو و تیلورسویفت در صدر

محبوب ترین مردان و زنان شبکه های اجتماعی

آمار Apple Tree Communications می گوید کریستیانو رونالدو بازیکن مطرح رئال مادرید و تیلور سویفت محبوب ترین و پرطرفدارترین چهره های فضای مجازی هستند

  1. ۱ سال،۸ ماه قبل
  2. ۰
تیلور سویفت

کمپانی بین المللی "Apple Tree Communications " طی بررسی آمارگیری دنبال کنندگان یا به اصطلاح، فالوورهای افراد معروف در شبکه های اجتماعی مختلف به نتایج جالبی رسید و در این رابطه توانست فهرست محبوب ترین انسان های کره زمین از دید کاربران اینترنتی را جمع بندی و منتشر کند. این نتایج در روزنامه بریتانیایی "Sport" به چاپ رسیده و منتشر شده است.

طبق برآورد شرکت "Apple Tree Communications"، محبوب ترین فرد در شبکه های اجتماعی مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید و تیم ملی پرتغال، "کریستیانو رونالدو" شد که حدودا 238 میلیون نفر فالوور در شبکه های اجتماعی دارد. محبوبترین زن نیز از نگاه این شرکت خواننده معروف "تیلور سویفت" است که 246 میلیون دنبال کننده در شبکه های اجتماعی نظیر توییتر، فیس بوک، اینستاگرام و سایر شبکه ها دارد. بعد از او به ترتیب "کتی پری" با (219 میلیون)، سلنا گومز با (205 میلیون) و ریحانا با (190 میلیون) طرفدار محبوب ترین افراد در شبکه های اجتماعی شدند.