آیا آن‌ها را می‌شناختید؟

با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید

دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوریخواه آمریکا همچنان با اظهارات خود در باره مسایل روز آمریکا و دنیا و هیلاری کلینتون، رقیب اصلی خود جنجال می‌آفریند.

  1. ۱ سال،۸ ماه قبل
  2. ۰
با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید

آقای ترامپ پنج فرزند دارد و هر چه می‌گذرد نقش فرزندان او در مبارزات انتخاباتی پررنگتر می‌شود

بگذارید شما را با خانواده آقای ترامپ آشنا کنیم؛

با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید

دونالد جونیور

آقای ترامپ سه فرزند از ازدواج اولش با ایوانا ترامپ دارد (دونالد جونیور، ایوانکا، ۳۴ ساله، و اریک، ۳۲ ساله)، یک فرزند از ازدواجش با مارلا میپلز (تیفانی، ۲۲ ساله) و یک فرزند هم از همسر فعلی خود ملانیا (بارون، ۱۰ ساله). او هشت تا هم نوه دارد.

با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید

ایوانکا

دختر ۳۴ ساله آقای ترامپ احتمالا شناخته‌شده‌ترین فرزند او است و به "سلاح سری" او معروف شده.

او در ابتدا مدل بود، ولی حالا در سازمان ترامپ به عنوان معاون اجرایی رئیس در امور خرید و توسعه کار می‌کند، در "کارآموز"(اپرنتیس)، برنامه تلویزیونی آقای ترامپ، داور بود و مجموعه‌ای از کیف و کفش هم به نام خود به بازار عرضه کرده.

با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید

اریک 

سومین فرزند آقای ترامپ ۳۲ ساله است و مثل خواهر و برادرش برای سازمان ترامپ کار می‌کند. او در عین حال رئیس کارخانه شراب‌سازی ترامپ در ایالت ویرجینیا هم است.

او در سن ۲۳ سالگی یک سازمان خیریه برای کمک به کودکان مبتلا به بیماری‌های خطرناک راه‌اندازی کرد و سال گذشته از طرف روزنامه نیویورک آبزرور (که به شوهر خواهرش تعلق دارد) به عنوان یکی از "۲۰ بشردوست برتر زیر ۴۰ سال" انتخاب شد.

با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید

تیفانی

تیفانی ۲۲ ساله است و حاصل ازدواج آقای ترامپ با ماریا میپلز، بازیگر سابق و شخصیت تلویزیونی، است. او در سخنانی که حالا خیلی مشهور شده در جایی گفته بود که "بهترین تجربه جنسی من" با آقای ترامپ بوده.

تیفانی می‌گوید که مادرش او را با کمک‌های مالی آقای ترامپ بزرگ کرده. بنا بر گزارش رسانه‌های آمریکایی، او را به اقتباس از نام جواهرفروشی معروف نیویورک، تیفانی نامیده‌اند.

با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید

بارون

پسر ده ساله آقای ترامپ از همسرش ملانیا هنوز کوچکتر از آن است که توجه‌ها را به خود جلب کند.

ملانیا اهل اسلواکی است و سابقا مدل بوده. او به یک وبسایت تخصصی فرزندداری گفته بود که برای پرورش بارون در خانه می‌ماند و وقتی او در مدرسه است به کار هایش می‌رسد.