درآمدهای نجومی

پردرآمدترین بازیگرهای خانم 2016

در این مقاله 15 بازیگر زن با بالاترین درآمد معرفی شده اند

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
سوفیا ورگارا

پردرآمدترین بازیگرهای خانم 2016

سوفیا ورگاراسوفیا ورگارا

سوفیا ورگارا، بازیگر، کمدین، تهیه کننده، مجری تلویزیون، مدل کلمبیایی و آمریکایی با درآمد 43 میلیون دلاری در سال 2016 برای پنجمین سال متوالی مقام اول پردرآمدترین بازیگرهای خانم در سال 2016 را کسب کرد. در سال 2014، او را به عنوان سی و دومین زن قدرتمند جهان توسط فوربس انتخاب شد.

کیلی کوئوکوکیلی کوئوکو

کیلی کوئوکو یک بازیگر آمریکایی است که در سال 2016 موفق شد مقام دومین بازیگر زن را با درآمد 24.5 میلیون دلاری کسب کند. این هنرپیشه در چندین فیلم و سریال آمریکایی از سال 2002 تاکنون ایفای نقش کرده است و در اکتبر سال 2014، به کوئوکو یک ستاره در Hollywood Walk of Fame اهدا شد.

میندی کالینگمیندی کالینگ

ورا میندی کالینگ که به میندی کالینگ شهرت دارد یک بازیگر، کمدین، و نویسنده آمریکایی است که با 15 میلیون دلار درآمد در سال 2016 مقام سومین بازیگر زن پردرآمد جهان را به خود اختصاص دهد.

الن کاتلین پامپئوالن کاتلین پامپئو

الن کاتلین پامپئو بازیگر آمریکایی و متولد ۱۰ نوامبر ۱۹۶۹ است. وی بیشتر به خاطر حضور در سریال آناتومی گری مشهور است.او در سریال آناتومی گری ایفاگر نقش دکتر مردیت گری است. در سال ۲۰16 او با کسب 14.5 میلیون دلار جایگاه چهارمین نفر در لیست بازیگران زن پر درامد جهان را به دست اورد.

ماریسکا هارگیتیماریسکا هارگیتی

این بازیگر سرشناس آمریکایی با درآمد 14.5 میلیون دلاری در سال 2016 موفق گردید مقام پنجم را در لیست 15 نفره پردرآمدترین بازیگرهای خانم در سال 2016 را به خود اختصاص دهد. این بازیگر توانسته نامزد چند جایزه بین المللی شود و نیز جوایزی را کسب نماید

کری واشینگتنکری واشینگتن

کری واشینگتن یک هنرپیشه اهل ایالات متحده آمریکا است. وی از سال ۱۹۹۴ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. از سال 2012، واشنگتن به شهرت گسترده ای برای بازی در درام Scandal در شبکه ABC دست پیدا کرد. او با 13.5 میلیون دلار درآمد مقام ششم را در لیست 15 نفره پردرآمدترین بازیگرهای خانم در سال 2016 را کسب نماید.

استانا کاتیکاستانا کاتیک

استانا کاتیک یک هنرپیشه اهل ایالات متحده آمریکا است که با کسب 12 میلیون دلار در سال 2016 هفتمین بازیگر زن پردرآمد جهان شناخته شد. وی از سال ۱۹۹۹ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به ذره‌ای آرامش، بخش فوریت‌های پزشکی، ۲۴، قهرمان‌ها، سی‌اس‌آی: میامی،روح اشاره کرد.

پریانکا چوپراپریانکا چوپرا

پریانکا چوپرا  هنرپیشه هندی و چهره سرشناس بالیوود با کسب 11 میلیون دلار در سال 2016 هشتمین بازیگر زن پردرآمد جهان شناخته شد. پریانکا چوپرا در سال ۲۰۰۰ به عنوان ملکه زیبایی جهان انتخاب شد و بعد از بازگشت به هندوستان به بالیوود روی آورد و با فیلم انداز به بالیوود معرفی شد. ازجمله فیلم های وی می توان به دان: تعقیب دوباره آغاز میشود ودان۲: تعقیب ادامه می‌یابد و کریش اشاره کرد.

جولیانا مارگولیسجولیانا مارگولیس

 جولیانا مارگولیس یک هنرپیشه اهل ایالات متحده آمریکا است. وی از سال ۱۹۹۱ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. مارگولیس موفق به کسب هشت جایزه بازیگری انجمن سینما گردید. در سال 2015، مجله او را به عنوان یکی از صد زن تاثیرگذار در جهان معرفی کرد. او با 10.5 میلیون دلار درآمد در سال 2016 موفق شد نهمین بازیگر زن پردرآمد جهان شود.

جولی بوونجولیا بوون

جولی بوون یک بازیگر آمریکایی است که در سال 2016 موفق شد مقام دهمین بازیگر زن را با درآمد 10 میلیون دلاری کسب کند.  او در سریال خانواده امروزی (2009) بازی کرده است

پائولی پرتیپائولی پرتی

پائولی پرتی بازیگر آمریکایی و متولد ۲۷ مارس ۱۹۶۹ در نیواورلئان است. او در سریال ان‌سی‌آی‌اس بازی کرده است. وی با کسب 9.5 میلیون دلار در سال 2016 یازدهمین بازیگر زن پردرآمد جهان شناخته شد

پاتریشیا هیتونپاتریشیا هیتون

وی یک هنرپیشه اهل ایالات متحده آمریکا است. وی از سال ۱۹۸۹ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. از فیلم‌های معروف او می‌توان به بازی در فیلم عصر جدید اشاره کرد. او با 8.5 میلیون دلار درآمد مقام دوازدهم را در لیست 15 نفره پردرآمدترین بازیگرهای خانم در سال 2016 را کسب نماید.

امیلی دشانلامیلی دشانل

امیلی ارین دشانل یک بازیگر آمریکایی است با 7.5 میلیون دلار درآمد مقام سیزدهم را در لیست 15 نفره پردرآمدترین بازیگرهای خانم در سال 2016 را کسب نماید. او بیشتر به خاطر نقش‌آفرینی در سریال استخوان‌ها شناخته می‌شود. زویی دشانل بازیگر آمریکایی، خواهر اوست. همچنین از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به ممکن است برای تو اتفاق بیفتد اشاره کرد.

جولیا لوئی-درایفوسجولیا لوئی-درایفوس

جولیا لوئی-درایفوس هنرپیشه، و تهیه‌کننده اهل ایالات متحده آمریکا است. وی از سال ۱۹۸۲ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به ساختارشکنی هری، اشاره کرد. او با 7.5 میلیون دلار درآمد در سال 2016 موفق شد چهاردهم بازیگر زن پردرآمد جهان شود.

زویی دشانلزویی دشانل

زویی در لس‌آنجلس کالیفرنیا به دنیا آمد. او دختر کارگردان و نامزد جایزه اسکار کلب دشانل می‌باشد و مادر او بازیگر مری جو است. او از تبار ایرلندی و فرانسوی است. زویی دشانل کلر  یک بازیگر و خواننده و ترانه سرا آمریکایی است که در سال 2016 توانسته 7 میلیون دلار درآمد داشته باشد و مقام پانزدهمین بازیگر زن پردرآمد جهان را به خود اختصاص دهد.