درخواست طلاق آنجلینا جولی

آنجلینا جولی از برد پیت 'طلاق می‌گیرد'

وکیل انجلینا جولی هنرپیشه مشهور اعلام کرده که او به دلیل انچه"مصالح خانوادگی"خوانده از بردپیت طلاق میگیرد. جولی تا کنون دو جراحی برای پیشگیری از سرطان داشته است

  1. ۱ سال،۸ ماه قبل
  2. ۰
درخواست طلاق آنجلینا جولی

این سومین ازدواج آنجلینا جولی و دومین ازدواج برد پیت بوده است.

مجله TMZ مدعی شد آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوود با مراجعه به دادگاه و پرکردن درخواست طلاق خواستار جدایی از برد پیت شد.


به گزارش مجله TMZ دلیل این تصمیم بحث و جدال در مورد فرزندانشان عنوان شده است. آنجلینا جولی در درخواستی که به دادگاه ارائه کرده حضانت 6 فرزند را خواستار شده است.

در خواست طلاق آنجلینا جولی

آنجلینا جولی و برد پیت دو بازیگر مشهور هالیوود بعد از آشنایی در سال 2004 در آگوست سال 2014 باهم ازدواج کرده بودند. 

او پیش از این همسر جانی لی میلر و بیلی باب تورنتون، هر دو از بازیگران سینما بود.

برد پیت، ۵۲ ساله پنج بار نامزد اسکار و یک بار برنده آن شده است.

او به عنوان تهیه‌کننده فیلم "۱۲ سال بردگی" در سال ۲۰۱۳ برنده اسکار شد.

او پیش از این، با گوینت پالترو و جنیفر انیستون، رابطه های پرماجرایی داشت. او مدتی همسر جنیفر انیستون بود و جدایی آنها تا مدت‌ها سوژه داغ نشریات عامه پسند بود.

برد پیت هم در مجموعه‌ای از فیلم‌های پرفروشی از جمله رشته فیلم‌های "یاران اوشن"، "هفت"، "سرگذشت عجیب بنجامین باتن"، "حرامزاده‌های بی شرف" و "درخت زندگی" بازی کرده است.


برد پیت و آنجلینا جولی فعالیت های بشردوستانه زیادی داشته‌اند.

در سال ۲۰۰۱ آنجلینا جولی به عنوان سفیر صلح سازمان ملل انتخاب شد. او همچنین چند موسسه خیریه از جمله "بنیاد جولی-پیت" را تاسیس کرده است.

در خواست طلاق آنجلینا جولی

"سرزمین خون و عسل"، نخستین ساخته آنجلینا جولی در مقام کارگردان، نامزد جایزه گلدن گلوب در بخش بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان سال گذشته شد.

این فیلم جنجالی داستان عاشقانه یک زن مسلمان و یک مرد صرب را در دوره‌ای که جنگ داخلی، پایتخت بوسنی را ویران کرده بود روایت می کند.