عکس جنجالی پس از آشتی مجدد

نگار جواهریان ورامبد جوان دست در دست هم

نگار جواهریان در صفحه شخصی اینستاگرامش عکسی دو نفره دست در دست رامبد جوان را منتشر کرد.

  1. ۱ سال،۷ ماه قبل
  2. ۰
رامبد جوان و نگار جواهریان

بر اساس تازه ترین اخبار منتشر شده در کانال تلگرام کافه سینما رامبد جوان و نگار جواهریان جشن عروسی خود را با حضور برخی از بازیگران و سینماگران در کشور یونان برگزار کردند. انتشار این خبر در حالی بود که برخی از شایعه سازان در حال تدارک شایعه جدیدی بودند تا اعلام کنند که نگار جواهریان و رامبد جوان از یکدیگر جدا شده اند .

چند روز پس از اعلام خبر ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در یونان، نگار جواهریان دیشب اولین عکس خود دست در دستِ همسرش را منتشر کرد.

رامبد جوان در پیامی قابل تامل خبر ازدواجش با نگار جواهریان را در برنامه سه ستاره احسان علیخانی اعلام کرد.

مدتی بود که صحت خبر ازدواج رامبد جوان با نگار جواهریان برای دوست داران مجری برنامه پرطرفدار خندوانه ، ایجاد سوال کرده بود و تا آن زمان رامبد جوان به طور کامل این خبر را رسانه ای نکرده بود.

در برنامه سه ستاره با اجرای احسان علیخانی ، «خندوانه» بهترین برنامه ورزش و سرگرمی سال 94 از نگاه مخاطبان شد. در بخشی از برنامه سه ستاره برگزیدگان برنامه های ورزش و سرگرمی معرفی شدند و برنامه خندوانه بهترین برنامه تلویزیون در این بخش شناخته شد. پس از خندوانه ، برنامه نود و محله گل و بلبل برنامه های برگزیده مردم معرفی شدند.

نکته جالب توجه در بخش این بود که رامبد جوان هنگام قدردانی از خانواده اش بعد از نام بردن از پدر، مادر و خواهرش از نگار جواهریان نیز به عنوان یکی از اعضای خانواده اش تشکر کرد.

• ساخت تندیس . با سپاس از صفحه ی @hamen3d #خندوانه #هامن #بازیگران #تندیس #تقدیر #شبکه_نسیم #رامبد_جوان #نگارجواهریان #جناب_خان #برنامه #مشهد #مشهدیا #3dprinting #خاص #سوپرایز #هنرمندان_ایرانی #هنری #زوج_هنرمند

A photo posted by Negar javaherian (@negarjavaheriian) on