احتمال بازجویی «اف‌بی‌آی» از برد پیت

بدرفتاری ستاره هالیوود با فرزند 15 ساله‌اش دردسرساز شد

با مطرح شدن ادعاهای تازه علیه برد پیت مبنی‌بر بدرفتاری با پسر 15 ساله‌اش روندی تازه به خود گرفته و پای «اف‌بی‌آی» را برای تحقیق و بازجویی از بازیگر نامزد اسکار به میان کشیده است

  1. ۱ سال،۸ ماه قبل
  2. ۰
احتمال بازجویی «اف‌بی‌آی» از برد پیت

هفته گذشته پیت با مادوکس پسر 15 ساله‌اش رفتاری توهین‌آمیز و آزاردهنده داشته و در حال حاضر «اف‌بی‌آی» مشغول جمع‌آوری اطلاعات است تا در صورت کافی بودن شواهد، پرونده بازجویی از بازیگر 52 ساله را رسما پیگیری کند.

لارا آیمیلر سخنگوی «اف بی آی» در گفت‌وگو با خبرگزاری «آسوشیتدپرس» در این‌باره توضیح داد هنوز هیچ‌گونه تصمیمی مبنی‌بر بازجویی رسمی درباره اتفاقی که هفته گذشته میان پیت، همسرش آنجلینا جولی پیت و شش فرزندشان در هواپیمای شخصی‌شان رخ داده، گرفته نشده است.

اخبار منتشر شده در روزهای گذشته حاکی از آن است که مراجع قانونی و سازمان حمایت از کودکان در لس آنجلس مشغول بررسی وضعیت فرزندان زوج معروف هالیوود هستند که بین 8 تا 15 سال سن دارند.

در حال حاضر مجاز به عمومی کردن ماجرا نیستند اما آنچه مشخص است سازمان حمایت از حقوق کودکان مشغول بررسی اتفاقی است که منجر به بدرفتاری و درگیری پیت با مادوکس پسر 15 ساله‌اش در پرواز 14 سپتامبر شده است.

آمارا سوآرز سخنگوی سازمان خدمات حمایت از کودکان و خانواده لس آنجلس به خبرنگار «آسوشیتدپرس» گفته فعلا نمی‌تواند تایید کند تحقیقات کنونی درباره پیت است یا وضعیت روحی فرزندان زوج سرشناس مورد بررسی قرار گرفته است.

وکیل پیت و وکیل جولی هر دو از پاسخگویی به پرسش‌های خبرنگاران در رابطه با ادعاهای اخیر خودداری کرده‌اند. دوشنبه گذشته بود که جولی دادخواست طلاق خود از پیت را علنی کرد و وکیلش با انتشار بیانیه‌ای تصمیم بازیگر برنده اسکار را «به منظور حفظ سلامت خانواده» عنوان کرد. زوج سرشناس هالیوود معروف به «برنجلینا» بعد از 12 سال زندگی مشترک از تاریخ 15 سپتامبر رسما از یکدیگر جدا زندگی می‌کنند و در حال حاضر تحقیقات اف بی آی درباره ادعاهای مطرح شده علیه پیت ادامه دارد.
همرسانی نوشتار: