تصاویری متفاوت از حضور شهاب حسینی

از شانه بهروز وثوقی تا آغوش محمدرضا نقدی

در تصاویر فوق عکس‌هایی از این دو مراسم متفاوت با حضور شهاب حسینی را می‌بینید.

  1. ۱ سال،۸ ماه قبل
  2. ۰
تصاویری متفاوت از حضور شهاب حسینی

شهاب حسینی

شام‌گاه جمعه (۲ مهر-۲۳ سپتامبر)، مراسم افتتاحیه‌ی جشنواره‌ی فیلم "مقاومت" با حضور مقامات ارشد نظامی و دولتی، و نیز گروهی از سینماگران حامی حکومت در در «تالار اندیشه حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی» در تهران برگزار شد.

محسن رضایی (فرمانده اسبق سپاه پاسداران و دبیر کنونی مجمع تشخیص مصلحت نظام)، محمدرضا نقدی (فرمانده بسیج)، عبدالعلی علی‌عسگری (رییس صداوسیما)، و سینماگرانی چون شهاب حسینی، علی نصیریان، نادر طالب‌زاده، جواد شمقدری، جهانگیر الماسی و مسعود جعفری جوزانی از حاضران در مراسم افتتاحیه این جشنواره بودند.

تصاویری متفاوت از حضور شهاب حسینی

در این مراسم از سردیس فرج‌الله سلحشور، سینماگر درگذشته‌ی حامی حکومت رونمایی شد و علیرضا افتخاری نیز ترانه‌‌هایی را برای حاضران اجرا کرد.

هم‌چنین شهاب حسینی جایزه‌ی تندیس بهترین بازیگر سریال‌های تلویزیونی را به خاطر بازی در سریال "شوق پرواز" از دستان فرمانده بسیج و رییس صداوسیما دریافت کرد.

تصاویری متفاوت از حضور شهاب حسینی

حسینی تنها ده روز قبل، در فضایی متفاوت در لس‌آنجلس امریکا، برنده‌ی جایزه‌ی بهترین بازیگر مرد فستیوال "اکشن در فیلم"، به خاطر بازی در فیلم "هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند" شده بود.

او این جایزه را به بهروز وثوقی، بازیگر مطرح سینمای پیش از انقلاب که در میان مدعوین حضور داشت تقدیم و از وی به عنوان بهترین بازیگر تاریخ سینمای ایران یاد کرد.

تصاویری متفاوت از حضور شهاب حسینی