راز میلیونر شدن کودکان خوش شانس

ثروتمندترین کودکان جهان

در این مقاله فهرستی از 10 کودک ثروتمند جهان ارائه شده است و به نحوه تحصیل این ثروت نیز پرداخته شده است

  1. ۱ سال،۷ ماه قبل
  2. ۰
ثروتمند ترین کودکان جهان

ثروتمند ترین کودکان جهان

ما یک لیست ده نفره از ثروتمند ترین کودکان در جهان را تهیه کرده ایم. بسیاری از افراد هرگز یک میلیون دلار را در زندگی شان ندیده اند، اما این کودکان میلیون ها دلار سرمایه دارند. بنابراین، اجازه دهید یک نگاهی به این افراد کمی خوش شانس بیاندازیم و ببینیم که این کودکان چگونه این پول ها را به دست آورده اند.

1. پرنس جورج الکساندر لوئیس - 1 میلیارد دلار

میلیاردر و پادشاه آینده انگلستان دارای املاک پادشاهی است که ارزش شان در آینده بیش از 5 میلیارد دلار خواهد بود. او همچنین سالانه 400 میلیون دلار از دارایی های دیگر کسب می کند.

پرنس جورج الکساندر لوئیس

2. ناکس و ویوین جولی-پیت – 67.5 میلیون دلار

ناکس و ویوین جولی-پیت، دوقلوهای ستاره های هالیوود، آنجلینا جولی و برد پیت، دارای سپرده های زیادی هستند که به نام آنها افتتاح حساب شده است که قطعاً بیشتر خواهد شد زیرا والدین این دو نفر بیشترین درآمد را در هالیوود دارند.

ناکس و ویوین جولی-پیت

3. دنیلین هوپ مارشال برک هد – 59 میلیون دلار

دنیلین دختر مرحومه آنا نیکول اسمیت است. او وارث املاک مادرش بود که 10 میلیون دلار ارزش داشت. در زمان مرگ مادرش، آنا نیکول اسمیت درگیر یک پرونده در دادگاه با خانواده شوهر سابقش بود که او تصور می کرد هیچ یک از املاک شوهرش به وی تعلق نگرفته است. 49 میلیون دلار به مادر دنیلین اهدا شد، اما این پول به حساب به دخترش واریز شد.

دنیلین هوپ مارشال برک هد

4. نیک دولایسو – 30 میلیون دلار

نیک نرم افزار اخبار و مطالب Summly را اختراع کرد، که بهترین برنامه سال 2012 توسط اپل گردید، و در سال 2012 این برنامه را به یاهو به مبلغ 30 میلیون دلار فروخت. سپس نیک قبل از اینکه به دانشگاه برود و توسط افرادی که این برنامه را از او خریدند استخدام شود، به مدرسه رفت.

نیک دولایسو

5. والنتینا پالوما پینو – 12 میلیون دلار

والنتینا دختر بازیگر معروف مکزیکی سلما هایک، و مدیر عامل شرکت، فرانسوا-هانری پینو است، ثروت والنتینا در واقع از ملک 12میلیون دلاری آمده است که والدینش به نام او کردند. والنتینا که فقط 7 سال دارد هنوز حرفه ای را برای خود او انتخاب نکرده است، اما احتمالا هرگز نیازی به چنین کاری نخواهد داشت زیرا مادرش 85 میلیون دلار و پدرش 15 میلیارد دلار ثروت دارد!

والنتینا پالوما پینو

6. ابیگیل برسلین - 12 میلیون دلار

ابیگیل، یکی دیگر از ستاره های جوان هالیوود، در فیلم های موفقی از جمله علائم، خورشید خانم کوچولو و سرزمین زامبی ها ظاهر شده است. ابیگیل که قبلاً به خوبی خودش را در دنیای فیلم نشان داده بود، به خوبی می تواند به یکی از ثروتمندترین بازیگران در امریکا تبدیل شود.

ابیگیل برسلین

7. جیدن اسمیت - 8 میلیون دلار

این بازیگر، مدل و خواننده رپ خردسال، پسر بازیگر سوپراستار و فیلسوف فوق العاده توییتر است. جیدن اسمیت بخشی از سلسله ای است که هالیوود را گرفته اند. او با بازی در اولین فیلم خود به دنبال خوشبختی در کنار پدرش، ویل اسمیت و در بسیاری از فیلم های دیگر حضور داشته است. جیدن که همچنان در فیلم ها بازی می کند در حال اضافه کردن به ثروت خویش است.

جیدن اسمیت

8. ال فانینگ – 5 میلیون دلار

ال فانینگ خواهر کوچکتر داکوتای فانینگ است که نمایش های خواهر و برادر بزرگتر خود را دنبال کرد و در فیلم های بسیاری در سن خردسالی ظاهر شد. او که کار خود را در کودکی شروع کرد، به عنوان نسخه کوچکتر داکوتای در فیلم من سام هستم ظاهر شد. فعالیت های وی به اینجا ختم نشد و ال در فیلم های قوی مانند آسیب آور و مورد عجیب بنجامین باتن ظاهر شد و تعهدش به سخت کوشی به او کمک کرد که میلیون ها دلار پول به دست آورد.

ال فانینگ

9. ریکو رودریگز – 4 میلیون دلار

بازیگر جوانی که شهرتش را در طنزهای تلویزیونی مانند خانواده مدرن به دست آورد، قسمت عمده ثروت ریکو از نمایش به دست آمده است. با این حال، در حال حاضر او برای فیلم ها و پروژه های دیگر، از جمله El Americano انتخاب شده است.

ریکو رودریگز

10. جیلن بلدسو

تعداد بسیار کمی میلیونر در لیست ما وجود دارند که ثروت شان را خودشان به دست آورده اند اما جیلن یکی از این افراد است که کار خود را با تاسیس شرکت فن آوری آغاز کرد. این شرکت در فن آوری اطلاعات و طراحی گرافیک تخصص دارد. او این کار را در سن 13 سالگی شروع کرد، فقط دو سال طول کشید که او یک میلیون دلار کسب کرد و این شرکت بیش از 100 نفر استخدام کرد.

جیلن بلدسو
همرسانی نوشتار: