شکسته شدن غرور نامزد جمهوری خواهان

عذر خواهی ترامپ از اودل نانسی

هر شخصی جدای از جنسیت یا هر چیز دیگری سزاوار احترام است

  1. ۱ سال،۷ ماه قبل
  2. ۰
پاسخ اودل نانسی به ترامپ

مجری برنامه Entertainment Tonight بیانیه زیر را در پاسخ به اظهارات روز جمعه نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری، دونالد ترامپ، منتشر کرده است:

«چدای از سیاست، من متاسفم که این اظهار نظرها هنوز در جامعه وجود دارند. وقتی این نظرات را دیروز شنیدم، صحبت او در مورد بانوان برایم ناامید کننده بود. این نوع گفتمان باید تغییر کند چون هیچ زن یا هیچ شخصی، نباید موضوع چنین نظرات نابخردانه ای باشد. هر شخصی جدای از جنسیت یا هر چیز دیگری سزاوار احترام است. به عنوان یک زن که بسیار سخت کار کرده است تا شغلش را تثبیت کند، و به عنوان یک مادر، من احساس می کنم باید حرف بزنم زیرا ما به عنوان یک عضوی از جامعه همیشه در تلاش برای بهتر شدن هستیم."

اودل نانسی

در یک ویدیو از سال 2005 که در روز جمعه توسط واشنگتن پست منتشر شد، صدای ترامپ شنیده می شود که صحبت هایی منافی با عفت در مورد زنان با مجری Access Hollywood بیلی بوش رد و بدل می کند.

در این فیلم منتشر شده، صدای ترامپ شنیده می شود که به بوش می گوید که او سعی کرد که اودل را از راه بدر کند، اما او موفق به انجام این کار نشد.

ترامپ گفت: من به دنبال او راه افتادم اما نتوانستم کاری انجام دهم. او ازدواج کرده بود.

بعداً شنیده شد که من بسیار صمیمانه با او راه رفتم در واقع، من او را به فروشگاه مبلمان بردم. او می خواست مبلمان بخرد. من به او گفتم که من شما را به جایی خواهم برد که مبلمان های خوبی دارد.

در بیانیه ای که بعد از این فیلم ویدئویی منتشر شد، ترامپ گفت: "این یک گفتگوی خصوصی بود که سال ها پیش صورت گرفته بود. او همچنین افزود: "من اگر سبب رنجش خاطر کسی شده باشم از وی عذر خواهی می کنم."

ترامپ

بعداً، جمعه شب، ترامپ یک فیلم ویدئویی منتشر کرد که در آن او این اظهارات را ارائه کرد. من هرگز نگفته ام من یک فرد مناسب هستم، و هرگز وانمود به کسی نکرده ام که نیستم. من چیزهایی را گفته ام و کارهایی را انجام داده ام که پشیمان هستم، و صحبت هایی که امروز در این ویدیو قدیمی منتشر شده اند یکی از آنها است. "هر کسی که مرا می شناسد می داند که این صحبت ها منعکس کننده شخصیت من نیستند. من آنها را گفته ام، من اشتباه کردم، و من عذرخواهی می کنم."

در بیانیه ای به ET، بوش گفت: "بدیهی است که من خجالت زده و شرمنده هستم، اما این کار یازده سال پیش اتفاق افتاده است -... من جوان تر و ناپخته تر بودم. من بسیار متاسفم."

همرسانی نوشتار: