پس از صحبت های جنجالی ترامپ در مورد نانسی اودل

جدایی نانسی اودل از کیت زوبیولویچ پس از یازده سال

پس از یازده سال زندگی مشترک، نانسی اودل و شوهرش کیت زوبیولویچ در ماه سپتامبر از هم جدا شدند.

  1. ۱ سال،۷ ماه قبل
  2. ۰
جدایی نانسی اودل از کیت زوبیولویچ

جدایی نانسی اودل از کیت زوبیولویچ پس از یازده سال

نانسی اودل و شوهرش کیت زوبیولویچ در ماه سپتامبر از هم جدا شدند. این زوج در سال 2005 ازدواج کردند، و دارای یک دختر 9 ساله به نام اشبی هستند.

نانسی اودل و شوهرش کیت زوبیولویچ

این جدایی "دوستانه" است، زوبیولویچ دارای دو پسر بزرگتر از ازدواج قبلی اش است. این دومین ازدواج مجری  برنامه “Entertainment Tonight” بود. پیش از این، او با ریچارد ازدواج کرده بود. این جدایی هیچ ربطی به انتشار مکالمه ضبط شده بین دونالد ترامپ و بیلی بوش ندارد که در آن نامزد ریاست جمهوری حزب جمهوری خواه در رابطه با تلاشش برای داشتن رابطه جنسی با اودل صحبت هایی را مطرح کرده بود.

نانسی اودل و شوهرش کیت زوبیولویچ و دونالد ترامپ

چند ماه بعد از ازدواج نانسی اودل با زوبیولویچ، در ویدئویی که اخیراً منتشر شده است دونالد ترامپ به بیلی بوش گفته بود که من می خواستم با نانسی اودل رابطه برقرار کنم اما وی تمایلی به انجام این کار نداشت و من موفق به انجام این کار نشدم. پس از انتشار این ویدئو، جدای از سیاست، من متاسفم که این اظهار نظرها هنوز در جامعه وجود دارند. وقتی این نظرات را دیروز شنیدم، صحبت او در مورد بانوان برایم ناامید کننده بود. این نوع گفتمان باید تغییر کند چون هیچ زن یا هیچ شخصی، نباید موضوع چنین نظرات نابخردانه ای باشد. هر شخصی جدای از جنسیت یا هر چیز دیگری سزاوار احترام است.

همرسانی نوشتار: