آخرین رویارویی دو نامزد

شوخی‌های ترامپ و کلینتون در ضیافت شام خیریه

برخلاف مناظره انتخاباتی هیلاری کلینتون دونالد ترامپ در این مراسم با هم دست دادند

  1. ۱ سال،۶ ماه قبل
  2. ۰
آخرین رویارویی دو نامزد

دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون دو نامزد رقیب انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شامگاه پنجشنبه در نیویورک سخنران های مهمان یک ضیافت سالانه شام بودند و با آن که دل خوشی از هم ندارند، در سخنانشان به نیکی از یکدیگر یاد کردند. 

در هفتادویکمین مراسم شام بنیاد آلفرد اسمیت، که هدفش جمع آوری اعانه برای کودکان نیازمند نیویورک است، کلینتون و ترامپ یک روز پس از سومین مناظره خود که یکی از داغترین و سخت ترین مناظره های ریاست جمهوری در تاریخ مدرن قلمداد می شود، یک بار بر صحنه سخنرانی حاضر شدند. 

ترامپ اول سخنرانی کرد و سعی کرد در ابتدای سخنانش با گفتن لطیفه درباره خلق و خوی خودش که به گفته او به موضوع اصلی انتخابات ۲۰۱۶ بدل شده، فضا را گرم کند. بعد به شوخی گفت این حرف ها ممکن است رابطه او را با همسرش ملانیا تحت تاثیر قرار دهد.

خانم کلینتون همچنین با شوخی کردن درباره عدم حمایت اعضای حزب جمهوریخواه از ترامپ به او کنایه زد: «هر سال دور این میز شام گروهی از جمهوریخواهان متعهد- که امسال باید به آنان بگوییم حامیان هیلاری- جمع می شوند.»

خانم کلینتون در پایان سخنرانی خود گفت او و ترامپ علی رغم تمامی اختلافات، باید بر اشتراکاتشان تاکید کنند و آنچه را که آنان را متحد می سازد فراموش نکنند.