پاسخ ایوانکا ترامپ به تحریم برندش

این چیزی نیست که من بتوانم تغییر دهم

ایوانکا ترامپ، تصمیم گرفته است که تحت تاثیر تحریم های اخیر علیه نام تجاری خود قرار نگیرد.

  1. ۱ سال،۶ ماه قبل
  2. ۰
پاسخ ایوانکا ترامپ به تحریم برندش

در طول مصاحبه ای که جورج استفانوپلس از ای بی سی نیوز با خانواده ترامپ در روز پنج شنبه انجام داد، این بانوی 34 ساله که در مورد تحریم کردن خط مد خود صحبت کرد و گفت که مردم آزادند که هر طور می خواهند رفتار کنند.

ایوانکا ترامپ

او گفت: "زیبایی امریکا به این است که مردم می توانند آنچه را که دوست دارند انجام دهند" "اما من ترجیح می دهم با میلیون ها نفر، ده ها میلیون نفر از زنان آمریکایی صحبت کنم که از این نام تجاری و پیامی که من ایجاد کرده ام الهام گرفته اند."

پس از انتشار یک نوار متعلق به سال 2005 در اوایل این ماه که در آن پدرش حرف های جنسی در مورد جنس مخالف بیان می کرد، گروهی از زنان شروع به تحریم خط مد ایوانکا کردند و دیگران را به انجام این کار تشویق کردند.

در حالی که صحبت کردن در مورد تاثیرگذاری این تحریم در فروش نام تجاری ایوانکا خیلی زود است. یک بررسی ملی اخیر که توسط فورچون انجام شده است نشان داد که کمتر از یک زن از هر چهار زن گفتند که محصولی با برچسب ایوانکا ترامپ را خواهند خرید.

ایوانکا ترامپ

"حمایت من از زنان و تلاش برای توانمند سازی آنها در تمام جنبه های زندگی، قبل از این مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری آغاز شده است،" ایوانکا گفت که صرف نظر از اظهارات او در این ویدئو، او هنوز هم به پدرش "بسیار افتخار می کند". "من هرگز این پیام را سیاسی نکرده ام. برخی از افراد به دنبال سیاسی کردن آن هستند چرا که آنها با سیاست پدر من مخالف هستند - این چیزی نیست که من بتوانم تغییر دهم".

در عین حال، برادر ایوانکا، دونالد، جونیورکه در انتخاب کلمات ضعیف است در مورد چگونگی تاثیر گذاری نامزدی پدرش بر املاک و مستغلات و کسب و کار هتل خانواده ترامپ توضیحاتی را بیان کرد.

اما این اولین باری نیست که ایوانکا برای سیاست پدرش مورد هدف قرار می گیرد.

در ماه اوت، شرکت طلا و جواهر لیدی گری که در نیویورک قرار دارد یادداشتی را برای تشکر از ایوانکا و خریدش فرستاد و به او گفت که درآمد حاصل از فروش به مبارزات انتخاباتی هیلاری کلینتون اهدا شد.

همرسانی نوشتار: