با شکایت یک دختر خواننده مشهور به اتهام تجاوز دستگیر شد + جزییات

ستانی پاریس اعلام کرده که این خواننده مراکشی در بازداشت به سر برده است. طبق برنامه ریزی ها این خواننده مراکشی باید در روز ۲۹ اکتبر در پاریس برنامه اجرا می کرد.

  1. ۱ سال،۲ ماه قبل
  2. ۰
بازداشت خواننده مشهور به اتهام تجاوز

«سعد لمجرد» خواننده مشهور مراکشی در پاریس بازداشت شده است. منابع خبری فرانسه گفته اند که شاکی یک دختر فرانسوی ۲۰ ساله بوده است. 

دادستانی پاریس اعلام کرده که این خواننده مراکشی در بازداشت به سر برده است. طبق برنامه ریزی ها این خواننده مراکشی باید در روز ۲۹ اکتبر (امروز) در پاریس برنامه اجرا می کرد. 

اتهام مطرح‌شده علیه لمجرد تجاوز جنسی است اما این برای نخستین‌باری نیست که اتهام‌های جنسی علیه او مطرح می‌شوند. نخستین‌بار گزارش العربیه درباره طرح اتهام جنسی علیه لمجرد در امریکا بود که در آن زمان با قید وثیقه آزاد شد. 

در ماه مه گذشته گزارش شده بود که یک زن جوان در امریکا او را متهم به ضرب و شتم و تجاوز پس از رفتن به سر قرار کرده بود. شکایت او در دادگاه عالی بروکلین مطرح شده بود. 

ها در سال ۲۰۱۵ میلادی یکی از آهنگ های او تحت عنوان «لمعالم» بیش از ۱۰۰ میلیون بازدید و به اشتراک گذاری در یوتیوب ظرف مدت سه ماه داشت. این آهنگ رکورد میزان بازدید و مخاطبان از ترانه و آهنگ ها را شکست و سبب شد تا لمجرد از این نظر رکورد جهانی گینس را به نام خود ثبت کند.