نینا مقدم مجری زن ایرانی و زیبای شبکه «آر تی ال» آلمان + عکس ها

نینا مقدم (زادهٔ 27 دسامبر 1980 در مادرید، اسپانیا) یک مجری تلوزیونی در شبکه آر تی ال آلمان است. پدر و مادر نینا مقدم هر دو ایرانی هستند و زمانی که در سال 1980 در تعطیلات در شهر مادرید، اسپانیا بسر می بردند نینا به دنیا آمد. او در شهر کلن، آلمان بزرگ شده است.

  1. ۳ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۳
نینا مقدم

او به 5 زبان فارسی، آلمانی، انگلیسی، فرانسوی و چینی تسلط دارد و با زبان اسپانیایی تا حدودی آشنایی دارد. نینا مقدم در تاریخ 27 دسامبر 1980 میلادی (‎6 دی 1359 خورشیدی) در حالی که پدر و مادرش در تعطیلات در مادرید، اسپانیا بسر می بردند سریع تر از زمان طبیعی، یعنی در 7 ماهگی بارداری مادرش در بیمارستانی در همان شهر به دنیا آمد. 

نینا مقدم

پدر و مادر وی هر دو اهل ایران هستند و در آلمان زندگی می کنند.پس از به دنیا آمدن نینا، آن ها به آلمان بازمی گردند و نینا دوران مدرسه و دبیرستان خود را در آلمان به پایان می رساند. 

نینا مقدم

او از کودکی به خوانندگی علاقه داشت اما در سنین نوجوانی به حرفهٔ مجری گری علاقه پیدا کرد و در سال 2002 توانست در یکی از برنامه های تلوزیونی شبکهٔ آرتی ال آلمان به نام «TOGGO» مجری شود.

نینا مقدم

از سال 2006 او به عنوان داور در برنامه های مختلف استعدادیابی شبکهٔ آرتی ال نیز فعالیت می کند.او دارای مدرک کارشناسی زبان چینی است.