نجمه جودکی مجری جوان تلوزیون خاله شد + عکس و اینستاپست

نجمه جودکی مجری جوان تلوزیون به تازگی خاله شده است و در اینستاگرامش عکسی از عضو جدید خانواده شان را منتشر کرد .

  1. ۱ سال،۶ ماه قبل
  2. ۰
نجمه جودکی

نجمه جودکی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عکس زیر را منتشر کرد و نوشت:

 «مبارک باشی بر ما و بر این دنیا دختر آبان.. خوش اومدی عزیز خاله... لنا جووونم»

نجمه جودکی مجری تلوزیون و گوینده رادیو، به تازگی عکس عضو جدید خانواده شان را در اینستاگرام منتشر کرده و خبر از خاله شدن خود داده است. 

او در سن 14 سالگی اولین اجرای خود را به طور کاملا اتفاقی انجام داد و از آن جا بود که دنبال علاقه اش رفت. درست در زمانی که سودای حضور در تلویزیون را داشت به گفته زنده یاد مهران دوستی عمل کرد و در رادیو به گویندگی پرداخت. مهران دوستی جزو کسانی بود که به او اعتماد کرد و باعث حضور موفقش در رادیو شد، این اجرا ها ادامه داشت تا این که به عنوان گزارشگر به تلویزیون راه پیدا کرد. 

در برنامه «یارمهربان» اجرای تلویزیونی -رادیویی انجام داد. بعد ها با نوید محمودی «نردبان» را برای شبکه تهران کار کرد، برنامه ای که فصل جدیدی برای اجرا هایش بود.

در شبکه یک درست زمانی که شش ماه از رفتن آزاده نامداری از برنامه «تازه ها» گذشته بود از او دعوت به کار شد. در سیمای خانواده «فرصت ویژه» را اجرا کرد و در سن 19 سالگی مدیران و سیاسیون را به نوعی به چالش کشید.

از « کمی متفاوت » می توان به عنوان کارهای شاخصش یاد کرد، در همان سال یعنی 1390 بود که به عنوان مجری برتر شبکه یک انتخاب شد. در «سین مثل سریال» در کنار محمد سلوکی ترکیب بندی زیبایی از خود به جای گذاشت.

مبارک باشی بر ما و بر این دنیا دختر آبان.. خوش اومدی عزیز خاله... لنا جووونم❤️❤️❤️❤️ #نجمه_جودکی#لنا_مهاجر#دختران_آبان

A photo posted by Najmeh Joodaki (@najmehjoodaki) on
همرسانی نوشتار: