ترک اعتیاد به سبک نیکول کیدمن + عکس ها

از نظر نیکول کیدمن مهمترین عامل ترک اعتیاد اراده خود فرد معتاد است

  1. ۱ سال،۵ ماه قبل
  2. ۰
ترک اعتیاد به سبک نیکول کیدمن

ترک اعتیاد به سبک نیکول کیدمن

کیت اربن و نیکول کیدمن به تازگی دهمین سالگرد عروسی شان را جشن گرفتند. عشق زن و شوهر بهم دیگر در هر فرش قرمز و در هر مصاحبه مشهود است، و در طول یک نشست اخیر با سایت People، کیدمن در مورد حمایت از شوهرش برای ترک اعتیاد صحبت هایی را بیان کرد.

نیکول کیدمن

"هنگامی که شما یک شریک پیدا می کنید که شما را می گیرد و شما او را می گیرید، آن بسیار امن و بسیار بهبود بخش است" او به اطرافیان اشخاص معتاد گفت: شما نمی توانید کسی را نجات دهد، آنها باید خودشان را از طریق خودشان نجات دهند، که چیز بسیار بزرگی برای افرادی مثل من است، "من می توانم از تو مراقبت کنم. من می توانم آن را انجام دهم."

کیدمن

او افزود که افراد نمی توانند کل این کار را انجام دهند. بلکه، فرد معتاد کسی است که برای خودش تصمیم گیری می کند.

"در برخی موارد، شما فقط باید بگویید،" من شما را دوست دارم و هنگامی که شما تصمیم به انجام این کار گرفتید من در کنار شما خواهم بود. اگر اینکار را نکنید، هیچ چیزی تغییر نخواهد کرد"

نیکل کیدمن

اربن در مورد اعتیادش در دهه نود در طول سال های اولیه کار خود به صورت علنی سخن گفت. در سال 2007، چهار ماه پس از ازدواجش با کیدمن، به مرکز بتی فورد در پالم اسپرینگز رفت تا خودش را چک کند.

اربن در سال 2007 به People گفت: "نیکول به قلبش گوش داد و آن چه که او احساس می کرد درست است را انجام داد،" این نوع عشق واقعی بسیار تاثیر گذار و عمیقاً الهام بخش است و فقط باعث می شود که من بخواهم به یک مرد بهتری تبدیل شوم."

نیکل کیدمن و همسرش

"من باعث انفجار ازدواج تازه ام شدم" او در افتتاحیه سالن موسیقی مشاهیر کشور خود گفت. "آن زنده ماند، اما آن یک معجزه بود. من از لحاظ معنوی با او بیدار شدم. من از عبارت "من برای او متولد شدم" استفاده کردم و این که چگونه احساس می کنم. و برای اولین بار در زندگی ام، من توانستم از بند اعتیاد رهایی یابم."