میزان تحصیلات هنرمندان معروف

ستاره هایی که دارای مدرک دکترا هستند

برخی از ستاره ها علاوه بر هنرمند بودن شان توانسته اند از نظر علمی هم به مدارج عالی برسند

  1. ۱ سال،۵ ماه قبل
  2. ۰
ستاره هایی که دارای مدرک دکترا هستند

10 ستاره که مدرک دکترا دارند

ستاره ها معمولاً در محیطی پر زرق و برق زندگی می کنند. آنها اغلب حرفی برای گفتن ندارند. به طور شگفت انگیزی افرادی نیز هستند که فقط زیبا و یا قوی نیستند، بلکه باهوش هستند.

1. گرگ گرفین: دکترای جانورشناسی

گرگ گرفین

گرگوری والتر گرفین، موسیقیدان و تهیه کننده آمریکایی، دارای مدرک دکترای جانور شناسی از دانشگاه کرنل کالیفرنیا در رشته های انسان شناسی، زیست شناسی تکاملی، و زمین شناسی است.

2. ماییم بیالیک: دکترای علم اعصاب

ماییم بیالیک

او که برای نقش خود به عنوان دکتر ایمی فرح فالر، یک عصب شناس در تئوری بیگ بنگ به شهرت رسید، بازیگر ماییم بیالیک دارای مدرک دکترا در علوم اعصاب از دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. او همچنین زبان عبری و مطالعات یهود را به عنوان بخشی از مدرک لیسانس خود در سال 2000 مطالعه کرده است.

3. دکستر هلند: دکترای زیست شناسی مولکولی

دکستر هلند

نوازنده، ترانه سرا و خواننده گروه پانک راک، دکستر هلند دارای مدرک دکترای زیست شناسی مولکولی از دانشگاه جنوب کالیفرنیا است. در دبیرستان کالیفرنیا، هلند دانش آموز برتر در رشته ریاضیات بود.

4. برایان می: دکترای اختر فیزیک

برایان می

برایان می، موسیقیدان، ترانه سرا و تهیه کننده بریتانیایی دکترای خود را در فیزیک نجومی در سال 2007 گرفت. بهترین گیتاریست گروه راک Queen، فیزیک و ریاضیات را در امپریال کالج لندن، که بخشی از دانشگاه همپتون لندن است مطالعه کرد.

5. فرانک بیل رایان: دکترای ریاضیات

فرانک بیل رایان

فوتبالیست حرفه ای سابق فرانک بیل رایان بازی را پنج سال بعد از اخذ مدرک دکترای ریاضیات در دانشگاه رایس در سال 1965 رها کرد. گرفتن مدرک دکترا هفت سال طول کشید و در طول این زمان او دستیار پروفسور در موسسه تکنولوژی Case شد. او تا سال 1974 تدریس داشت، پس از آن او شرکت کامپیوتری خصوصی خود را راه اندازی کرد. رایان که در در فوث ورث، تگزاس به دنیا آمده بود برای لس آنجلس رمس، کلیولند براونز، و واشنگتن ردسکینز در لیگ ملی فوتبال بازی کرد.

6. پیتر ولر: دکترای تاریخ هنر رنسانس ایتالیا

پیتر ولر

پیتر ولر که به خاطر نقش خود در روبوکاپ شناخته شده است دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه سیراکیوز در هنر روم و رنسانس و مدرک دکترا در تاریخ هنر رنسانس ایتالیایی از دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. ولر که در ده ها فیلم ها و سریال تلویزیونی حضور داشته است، چندین فیلم را نیز کارگردانی کرده است.

7. شکیل اونیل: دکترای آموزش

شکیل اونیل

شکیل اونیل، بازیکن حرفه ای بسکتبال و چهار بار قهرمان NBA، مطالعات خود را ترک کرد تا بازی کند. اما به محض این که فرصت پیدا کرد به مدرسه برگشت، و در سال 2012 دکترای خود را در رشته آموزش در دانشگاه بری در فلوریدا به پایان رسید.

8. بیل کازبی: دکترای آموزش

بیل کازبی

یکی از خنده دار ترین مردان شناخته شده در جهان، بازیگر، نوازنده، تهیه کننده تلویزیون آمریکایی و نویسنده بیل پس از رسیدن به شهرت جهان کازبی به دانشگاه رفت. در حالی که برای دکترای خود در آموزش تحصیل می کرد او پایان نامه اش را نوشت: ادغام رسانه تصویری از طریق Fat Albert و Cosby Kids به برنامه درسی مدرسه ابتدایی به عنوان یک وسیله کمک آموزشی و برای دستیابی به افزایش یادگیری.

9. رابرت ون: دکترای ارتباطات

رابرت ون

رابرت وان در بازی ناپلئون انفرادی در سریال آمریکایی The Man from U.N.C.L.E به شهرت رسید. مردی از U.N.C.L.E. این سریال در ان بی سی بین سال های 1964 و 1968 پخش شد. دو سال بعد پخش شد، در سال 1970، او با مدرک دکترا ارتباطات را از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی اخذ کرد.

10. کن جیونگ: دکترای پزشکی

کن جیونگ

کن جیونگ که به خاطر نقش خود به عنوان لسلی چو در سریال The Hangover شناخته شده است. او قصد نداشت به یک بازیگر تبدیل شود، و در واقع یک پزشک دارای مجوز با مدرک دکترای پزشکی در کالیفرنیا است. پس از فارغ التحصیلی در سال 1995، او به عنوان یک دکتر برای چند سال کار کرد، تا زمانی که همسرش ترنسپاندر هو، که همچنین یک پزشک خانواده است، او را متقاعد کرد که او بازیگری را تمام وقت ادامه دهد.