جنجال بهناز جعفری !

آقای خمار ! انگار یک چیزی بالا انداختی ! + فیلم

بهناز جعفری خطاب به یک خبرنگار: آقای خمار! انگار یک چیزی بالا انداختی؟ شماها بی‌سوادید !

  1. ۱۰ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۴٫۰ MB) webm (۱٫۲ MB)

به گزارش نوداد، بهناز جعفری، بازیگر سریال «زیر پای مادر» در پایان نشست خبری این فیلم خطاب به خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه دیالوگ‌های سعید نعمت‌اله شبیه به فیلم‌های مسعود کیمیایی است، گفت: 

متاسفانه هیچ بار شناخت و تحلیلی در شماها وجود ندارد! یعنی همه شما افرادی هستید که پیش پا افتاده‌ترین سوال‌ها را برای به چالش کشاندن ما بازیگرهایی که یک سال زحمت کشیدیم و این سریال را ساختیم ندارید و یک سری سوال کسالت‌آور دارید!
من فکر می‌کنم این موضوع به دلیل بی‌سواد و عدم شناخت منتقدان ماست. یعنی منتقدان ما در جایگاهی ننشسته‌اند که واقعا منتقد باشند و بتوانند به درستی و واقعا سریال ما را نقد کنند. چون الگویشان یک سری آدم‌هایی مثل «فراستی» هستند!
نقد و بررسی یعنی چی؟ آقای خمار! خبرنگار مربوطه گفت: من خمار نیستم و جعفری باز هم ادامه داد: نه انگار یک چیزی انداختی بالا!
فقط بلدید بگویید به ما بی‌احترامی می‌کنید! این از بی‌سوادی شماست. شما حتی برای خودتان هم سوال ندارید و همه‌تان صرفا یک کارمند هستید که برای کارتان اینجا آمدید!

در پاسخ به صحبت های بهناز جعفری خبرنگاری گفت: 

اگر همین بچه‌های رسانه نبودند، شما الان بهناز جعفری نبودید! 

بهناز جعفری در پاسخ به این خبرنگار گفت: 

می‌خواهم صد سال نباشند! اصلا من به واسطه شماها بهناز جعفری نشدم! شما روزنامه‌نگاران فقط بلدید اعتراض‌های بی‌اساس کنید.همرسانی نوشتار: