آرزو شایانفر همسر فریدون زندی بانوی نمونه کارآفرین آلمان شد ! + فیلم و عکس ها

به نقل از یکی از سایت های آلمانی همسر فریدون زندی فوتبالیست مطرح ایرانی به عنوان طراح نمونه جواهرات در آلمان شناخته شد.

  1. ۱ سال،۵ ماه قبل
لینک های دانلود: mp4 (۴٫۳ MB) webm (۴٫۵ MB)

به گزارش نوداد و به نقل از mrscity.de آرزو شایان فر همسر فریدون زندی در مورد رموز موفقیت خود در طراحی طلا و جواهر پس از کسب عنوان بانوی نمونه آلمان به این رسانه آلمانی گفت:

من در روز های اول شروع این کار فعالیت زیادی انجام می دادم و برایم بسیار سخت بود اما این کار را دوست دارم.
من در طراحی جواهرات از هر چیزی الهام می گیرم کاهی راه رفتن سگ ها و ساختمان های زیبا و مناظزر طبیعی و ... می توانند الهام بخش برای ساخت و طراحی جواهرات من باشند.
من در حدود 14 سال داشتم که یک انگشتر از پدر و مادرم هدیه گرفتم و برای اینکه بتوانم گردنبند این انگشتر را در اختیار داشته باشم یک طراحی کردم و به شرکت فوق ارسال کردم و این طرح مورد قبول آن شرکت قرار گرفت. 
من در ایران متولد شدم و پس از طی دوره دبیرستان به کشور انگلیس سفر کردم و پس از آن به آلمان رفتم و پس از آن کار خود را پس از فارغ التحصیلی از ایران آغاز کردم و بعد به هامبورگ رفتم و تصمیم به باز کردن یک فروشکاه آنلاین گرفتم.
در مورد تفاوت فروش آنلاین با فروشندگی در مغازه باید گفت که تنها تفاوت در ارتباط چهره به چهره است اما می توان در فروش آنلاین نیز موفقیت هایی بدست آورد .
من در هنر Art طراحی از هنر بزرگان ایرانی استفاده می کنم و میدانید که حتی در فرش هم هنر رنگارنگ ایران بسیار چشم نواز است .
الگوی کلی من در کار طراحی جواهرات شخص خاصی نیست من الگو هایی از افراد معمولی را برای خود دارم که شاید معروف نباشند اما در موفقیت من نقش داشته اند.

آرزو شایانفر