اعترافات جنجالی چارلیز ترون درباره افزایش وزن بی رحمانه اش در فیلم Tully + فیلم و عکس ها

اظهارات جنجالی چارلیز ترون در مورد کاهش وزن خود برای فیلم جدیدش و عوارض جانبی که برای وی داشت باعث توجه رسانه ها شده است.

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۸٫۹ MB) webm (۳٫۵ MB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) این بازیگر 41 ساله صحبت هایی را پیرامون کاهش وزن خود برای نقشی که در فیلم آینده اش Tully و عوارض جانبی که این کاهش وزن بر بدنش داشته، بیان کرد.

«چارلیز ترون» در جدیدترین مصاحبه خود با "Variety"، اظهار داشت که او برای به دست آوردن نقش مورد نظرش در این فیلم مجبور شد 17 کیلو وزنش را افزایش دهد تا بتواند نقش دلخواه «جیسون رایتمن» کارگردان "Young Adult" را در فیلم "Tully" بازی کند. 

«چارلیز ترون» نقش مادر سه فرزند را در فیلم "Tully" بازی می کند. این مادر در این فیلم یک پرستار شبانه می گیرد و بین این دو نفر یک پیوند غیرمنتظره به وجود می آید. او در مورد بخشی از فیلم که باید وزن خود را افزایش دهد، می گوید: 

انجام این کار در این سن برای او خیلی سخت و بی رحمانه بود.

چارلیز ترون

ترون، که قبلا سابقه افزایش وزن 40 پوندی را برای بازی در فیلم هیولا داشته، بیان داشت: 

این بار افزایش وزن باعث شد که احساس بیماری کنم. خوردن بی از حد شکر باعث شد که من مبتلا به یک افسردگی شدید شوم. من بیمار بودم و نمی توانستم وزن کم کنم. 

پس دکترم را فراخواندم و به او گفتم:

من فکر می کنم دارم می میرم! 

ولی او با آرامش خاص پاسخ داد:

نه، شما فقط 41 سال دارید، اصلاً اینطور نیست، آرامش خود را حفظ کنید !

چارلیز ترون

اما دردسرهای «چارلیز ترون» تمامی نداشت. وی بعد از بازی در این فیلم در Atomic Blonde بازی کرد. در آن فیلم او نقش یک جاسوسی بین المللی بداخلاق را بازی کرد. در طول فیلمبرداری، او مجبور شد آموزش سنگینی ببیند و در پایان این آموزش، دندان هایش کبود شده بود، زانویش پیچ خورد، و حتی دو دندان وی شکسته شده بودند که به همین خاطر تحت عمل جراحی دندان قرار گرفت.

چارلیز ترون

ترون در این مصاحبه جنجالی به "Variety" گفت: 

همه این اتفاقات در اولین ماه تمرین رخ داد. من دندان درد شدیدی داشتم، که در طول عمرم هیچ وقت آن را تجربه نکرده بودم. کشیدن اجباری یکی از دندان ها و کانال کشی در ریشه های لثه ام بسیار سخت بود. اما حفظ آمادگی برای مبارزه ام بسیار سخت تر بود.

چارلیز ترون