ماجرای جنجالی زایمان خانگی کیت میدلتون !

پس از تولد بدون مشکل پرنس جورج و شاهزاده شارلوت، کیت میدلتون قصد دارد سومین فرزندش را از طریق زایمان خانگی به دنیا بیاورد.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۶٫۶ MB) webm (۱٫۸ MB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) دوشس کمبریج قصد دارد سومین فرزندش را از طریق زایمان خانگی به دنیا بیاورد. این ادعا مطرح شده است که کیت قصد داشت شاهزاده شارلوت، فرزند دوم خود را در کاخ کنسینگتون به دنیا بیاورد. اما مشخص شد که پس از گرفتن مشاوره، دوشس و پرنس ویلیام تصمیم گرفتند شارلوت و پرنس جورج را در بیمارستان به دنیا بیاورند.

او اکنون گفته است که قصد دارد سومین فرزندش را در خانه به دور از مطبوعات جهان که در خارج از بیمارستان برای تولد پرنس جورج و شاهزاده شارلوت در سال 2013 و 2015 جمع شده بودند، به دنیا بیاورد.

دوشس به علت حاملگی از بیماری استفراغ تند، شکل شدید تهوع و بیماری ناشی از بارداری، رنج می برد.

کیت میدلتون

چند وقت پیش او مجبور شد برای اولین بار در هفته گذشته نتواند پسرش را به مدرسه ببرد زیرا او خیلی ناخوش بود.

پس از تولد بدون مشکل پرنس جورج و شاهزاده شارلوت، به نظر می رسد آرزوی زایمان در خانه محتمل باشد.

با توجه به گزارش ها، دوشس در حال حاضر مشتاق است که در نهایت یک زایمان خانگی داشته باشد.

دوشس می دانست که نمی تواند اولین فرزندش را در خانه به دنیا بیاورد، اما او برای زایمان دومش نیز این درخواست را مطرح کرد. مقامات و پزشکان زایمان خانگی را خطرناک می دانستند. هنوز هم نگرانی وجود دارد اما در نهایت او تصمیم خود را مبنی بر زایمان خانگی گرفت.

کیت میدلتون

زمان بستری کیت در بیمارستان برای تولد شاهزاده شارلوت نسبتاً کوتاه بود. دخترش در ساعت 8:34 صبح در تاریخ 2 مه 2015 در بیمارستان لندو بیمارستان سنت مری در پدینگتون در غرب لندن متولد شد.

ملکه چهار فرزندش را در کاخ بکینگهم به دنیا آورد و ملکه ویکتوریا در سال 1819 در کاخ کنسینگتون، خانه کیت و ویلیام در لندن، متولد شد.