جنجال اولین سفر مجردی ملانیا ترامپ و نشان دادن نماد شاخ شیطان به وی !

همسر رییس‌جمهوری آمریکا برای اولین بار پس از ورود به کاخ سفید در ماه ژانویه به صورت انفرادی به خارج از کشور سفر کرد؛ سفری که بی حاشیه نبود.

  1. ۱۲ ماه قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۶٫۳ MB) webm (۳٫۳ MB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) ملانیا ترامپ در نخستین سفر رسمی و بین المللی خود به عنوان بانوی اول آمریکا روز شنبه برای شرکت درمسابقات جهانی نظامیانی که حین انجام وظیفه دچار معلولیت‌های جسمی شده اند به تورنتوی کانادا سفر کرد.

ملانیا ترامپ مجردی

بانوی اول آمریکا پیش از مراسم افتتاح این مسابقات با جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا و خانواده او و شاهزاده هری، نوۀ ملکه الیزابت دوم دیدار کرد. 

ملانیا ترامپ مجردی

دیدار و عکس یادگاری با شاهزاده هری اما باعث بوجود آمدن حواشی برای اولین سفر بانوی اول شد؛ 

ملانیا ترامپ مجردی

در این عکس شاهزاده هری دست خود را به حالتی گرفته که «نماد شاخ» یا نماد شیطان را نشان می‌دهد و او حدود ۱۶ ثانیه دست خود را به همین حالت نگه داشته است. 

ملانیا ترامپ مجردی

 یک کارشناس زبان بدن در این خصوص اعلام کرد: 

شاهزاده هری در واقع محکم ایستاده بود و سعی داشت خود را در دیدار با بانوی اول آمریکا هیجان زده نشان ندهد. وی همچنین با بی میلی به ملانیا ترامپ لبخند می‌زد.

ملانیا ترامپ مجردی

او افزود: 

به نظر می‌رسید که شاهزاده هری قصد داشت در این دیدار از خود محافظت کند. 

ملانیا ترامپ مجردی

ملاقات وی با ملانیا ترامپ برعکس دیداری بود که وی با میشل اوباما، همسر باراک اوباما، در سال ۲۰۱۵ داشت. وی در دیدار با میشل اوباما بسیار راحت و آسوده بود و هیچ استرسی نداشت.

ملانیا ترامپ مجردی

گزاشها حاکی از آن است که استفاده از حالت دست به این شکل علاوه بر نماد شیطان پرستی، معانی دیگری هم دارد که در استفاده از آن باید بسیاری محتاطانه عمل کرد. 

ملانیا ترامپ مجردی

مثلا در زبان اشاره این علامت به معنای دوست داشتن و احترام گذاشتن هم هست.