ایوانا ترامپ: «مارلا میپلز»، همسر اول «دونالد» فقط یک هنر پیشه است !

«ایوانا ترامپ»، همسر دوم دونالد ترامپ، هنوز هم نام «مارلا میپلز»، همسر اول او را به زبان نمی آورد. او اعتقاد دارد «مارلا میپلز» تنها یک هنر پیشه است و هیچ دستاوردی در زندگی اش نداشته است.

  1. ۱۱ ماه،۳ هفته قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۵٫۸ MB) webm (۲٫۷ MB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) «ایوانا ترامپ» 68 ساله که اهل «چک اسلواکی» بوده، در مصاحبه خود با شبکه سی بی اس درباره «مارلا میپلز»، ستاره تلویزیونی و همسر اول «دونالد» می گوید: 

«او تنها یک هنر پیشه است و هیچ دستاوردی در زندگی اش نداشته است. او هیچ وقت زن جذابی نبوده و همواره به خاطر پایان دادن به زندگی اش با «دونالد» سرزنش می شود.» 

او در جواب به این سوال که آیا «دونالد» را به خاطر ازدواج مجددش سرزنش می کند اینگونه پاسخ می دهد:

 «دونالد موقعیت خوبی دارد و می تواند با هرکس که دوست دارد ازدواج کند.»

در حالیکه به نظر می رسد «ایوانا» هرگز همسر دوم «دونالد» را نمی بخشد، با «ملانیا»، همسر سوم او رابطه خوبی دارد.

او می گوید: 

««مارلا میپلز» شخصیت مهمی نیست، اما «ملانیا» بانوی اول آمریکا است.»

او ادامه می دهد: 

«به من پیشنهاد داده شد که سفیر امریکا در ایالت «چک اسلواکی» شوم و «دونالد» هم به من گفت که می تواند من را به این موقعیت برساند اما من ازادی را ترجیح می دهم و دوست دارم هر کاری که می خواهم انجام دهم، به هرجا که می خواهم بروم و سبک زندگی خودم را داشته باشم. اگر هم قرار باشد روزی سفیر شوم ترجیح می دهم سفیر «چک اسلواکی» شوم. «چک اسلواکی» کشور خودم است، زبان آن را می دانم و همه آنجا من را می شناسند. در واقع تمام دنیا من را می شناسند نه فقط آمریکا. من 3 کتاب نوشته ام که در 40 کشور و به 25 زبان زنده دنیا ترجمه شده اند. من را با نام «ایوانا» می شناسند و دیگر نیازی به نام خانوادگی  «ترامپ» ندارم.» 

حاصل زندگی «ایوانا» و «دونالد» دو پسر و یک دختر است.