ازدواج جنجالی دختر 18 ساله با سگ ولگرد ! + عکس ها

ازدواج جنجالی دختر هندی 18 ساله با سگ ولگرد برای بدست اوردن شانس و پیدا نمودن شاهزاده مورد نظر خود موجب بهت و حیرت حاضرین در مراسم شد.

  1. ۱ سال،۵ ماه قبل
  2. ۰
ازدواج با سگ

در میان ازدواج های عجیب و غریب عجیب ترین و جنجالی ترین آنها ازدواج یک دختر جوان با سگ ولگرد است که خبر آن بتازگی در رسانه ها پیچیده است.دختر 18 ساله در یک اقدام حیرت اور جلو میهمانان با سگی که پدرش برایش یافته بود پیوند زناشویی بست تا نفرینش به حیوان منتقل گردد.این اتفاق در ایالت جخند هند بوقوع پیوست.دختر می گوید من اصلا از این ازدواج خوشنود نیستم.

ازدواج با سگ

اهالی روستا بر این باورند دختران بهتر است در ابتدا با سگی ازدواج نمایند تا پاک از هر گونه خباثت شده و سپس با مردی ازدواج نمایند و بدین روش زندگی زناشویی خود را با دوام نمایند.مادر مانگلی می گوید هزینه زیادی بابت برپایی مراسم پرداخته ایم.به نظر مردم این بهترین روش برای رهایی از بد شانسی است.  

ازدواج با سگ

برگزاری مراسم عروسی با سگ مانند بقیه جشن های عروسی برگزار می گردد.داماد در کنار عروس خانم دراز کشیده تا بدشانسی را از وی دور کرده و طالع خوب را برایش رقم زند.مانگلی موندا می گوید من باور دارم روزی مردی پیدا خواهد شد و از من خواستگاری خواهد نمود.همه دختران ارزو دارند روزی با یک شاهزاده ازدواج نمایند.

ازدواج با سگ

ازدواج با سگ

همرسانی نوشتار: