معرفی جواهرات برند دیور

کلکسیونی از بهترین جواهرات برند Dior در سال 2016

کریستین دیور «Christian Dior» نامی آشنا در عرصه مد است و جواهرات او نیازی به تعریف و  توضیح ندارد ولی برای مشتاقان شناخت برند های مشهور لباس و اکسسوارها در دنیا این مطلب جمع آوری شده است

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
جواهرات دیور


جواهرات Dior بهترین در نوع خود هستند

معرفی برند دیور و جواهرات آن
کریستین دیور یک طراح مد فرانسوی بود، که به عنوان یکی از معروفترین بنیانگذاران خانهٔ مد در دنیا شناخته می شود و با نام «دیور» نیز معروف است.کریستین دیور در گرانویل، یک شهر ساحلی در سواحل نرماندی فرانسه به عنوان دومین فرزند از پنج فرزند موریس دیور به دنیا آمد. پدرش ثروتمند و یک تولید کننده کود بود و همسر او، ایزابل کاردامونه نام داشت.دیور پس از تولد تا سن ده سالگی در نورماندی فرانسه ماند و در ده سالگی به همراه والدین خود به پاریس رفت.

طراح جواهرات دیور
طراح جواهرات دیور خانم ویکتوری دی کستلین "Victoire de Castellane " بعد از گذشت سالها طراحی جواهرات دیور را دچار یک تغییر حیرت انگیز کرد . "ویکتوری دی کستلین" در مصاحبه اش با مجله استایل فرانسوی در رابطه با طراحی جواهرات دیور با نگین های رنگی گفت :سالها پیش سبک و رنگ کاری من محدود به رنگهای تیره بود اما زمانی با خود گفتم که بهتر است با اضافه کردن رنگهای شاد جواهرات زنانه را دچار تحول کنم. طراحی را آغاز کردم و برای اولین بار در یکی از فشن شوهای فرانسه طراحی هایم را به نمایش گذاشتم. هرگز باور نمی کردم چنین استقبالی از این جواهرات دیور با نگین ها و سنگهای قیمتی رنگی بشود.

طراح و دیزاینر جواهرات دیور
جواهرات این برند شامل گوشواره ها، دستبندها، گردنبندها و انگشترهای این برند را به شما معرفی می‎کنیم که هر کدام یک اثر هنری خاص تلقی می‎شوند. پیچش حیرت انگیز فلز در کنار چینش سنگ های قیمتی، به معنای واقعی نمایش اعجاب‎انگیز زیبایی است که در یک قطعه جواهر نمایان شده است. یاقوت های آبی و سبز در کنار الماس های سفید و صورتی به این جواهرات هویتی ماورای تصور بخشیده است. مجموعه ای از زیباترین جواهرات دیور را در ادامه خواهید دید.

 
همرسانی نوشتار: