ترفند برای خوش تیپ بودن

چگونه مانند مدل ها خوش تیپ باشیم

این مقاله به شما کمک می کند که مانند مدل ها خوش تیپ شوید

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
خوش تیپ

 1.آنها یک اتوی بخار دارند

واقعیت این است که لباس چروکیده همیشه ارزان به نظر می‌رسد. استفاده از بخار به جای اتوی ساده در بیشتر لباس‌ها نتیجه بهتری دارد. علاوه بر آن امکان کنترل بیشتری برای حفظ فرم لباس و کیفیت پارچه دارد.

2.آنها همیشه یک یونیفرم آماده دارند

لباسی که به عنوان امضای آنها شناخته می‌شود و همیشه می‌توانند به آن تکیه کنند. این لباس می‌تواند ترکیب شلوار جین و یک گرمکن ورزشی باشد یا یک تیپ سر تا پا سیاه. یک استایل را پیدا کنید و آن را مال خود کنید. این پوشش در روزهایی که فکر می‌کنید هیچ چیز برای پوشیدن ندارید به کمک شما می‌آید.

3.آنها هر روز صبح وضعیت آب و هوا را بررسی می‌کنند

به‌گزارش هنرآنلاین، شما می‌توانید بهترین لباس دنیا را به تن کنید، اما اگر آن لباس با درجه حرارت هوا و یا بارش باران متناسب نباشد، به نظر هیچ کس خوب نمی‌رسد. به عنوان مثال کفش چرم جیر در میان رگبار سیل آسا و یا لباس‌های چند لایه در یک هوای 40 درجه سانتیگراد اصلا زیبا نیستند.

4.آنها به خودشان زمان کافی برای برنامه‌ریزی می‌دهند

معمولا لباس‌هایی که با صرف وقت کافی انتخاب شده باشند نتیجه بهتری از انتخاب لباس در لحظه خروج از منزل می‌دهد.

 5.آنها برای آماده شدن در صبح به خود زمان کافی می‌دهند

همه ما این استعداد را نداریم که در چند دقیقه آماده شویم و در عین حال خوش تیپ به نظر برسیم. با کمی زودتر بیدار شدن فرصت بیشتری برای لباس پوشیدن در نظر بگیرید تا بتوانید روی هماهنگ کردن لباس‌ها فکر کنید.

6. آنها مد سطح بالا و معمولی را مخلوط می‌کنند

لازم نیست از سر تا پا لباس طراحی شده و خاص به تن کنید تا خوش تیپ به نظر برسید. بدانید که چه زمانی باید مد سطح بالا و لباس عادی را با هم ترکیب کنید. روی چند قطعه لباس کلاسیک سرمایه‌گذاری کنید و بقیه اجزای پوشش خود را ارزان‌تر انتخاب کنید.

7.آنها فقط لباس‌هایی با سایز مناسب می‌پوشند

فشرده شدن در یک لباس تنگ از دید هیچ کس خوب نیست. لباس سایز مناسب خود را بخرید و همیشه یک خیاط داشته باشید که لباس‌ها را به سایز مناسب شما درآورد.

8.آنها کمد لباس خود را منظم و سازمان یافته نگه می‌دارند

آویزان کردن، تا کردن و منظم چیدن لباس‌ها، به جای پرتاب آنها در اطراف اتاق باعث می‌شود سرعت روند انتخاب لباس شما بیشتر شود و علاوه بر آن به شما کمک می‌کند داخل کمد خود را بهتر ببینید و متوجه شوید دقیقا هر قطعه به چه کار شما می‌آید.

 
همرسانی نوشتار: