ستاره ها چگونه تیپ می زنند؟

مانند ستاره ها شیک پوش باشید + عکس ها

ترکیب ظاهر ساده و شیک لیندا کیانی با مانتویی رسمی و سنتی با رنگ آمیزی استثنایی او را ویژه می‌کند و باعث می‌شود تصویری ویژه از خود به یادگار بگذارد.

  1. ۱ سال،۵ ماه قبل
  2. ۰
لیندا کیانی

اگر می‌خواهید از تیپ و ظاهر هنرمند مورد علاقه خود باخبر شوید، تصاویری را که از آنها جلوی دوربین می‌بینید کنار بگذارید؛ چون در آن تصاویر خبری از سلیقه و انتخاب خودشان نیست. اگر برای‌تان سلیقه شخصی افراد سرشناس جذاب است، در این جذابیت با ما همراه باشید و این صفحات را دنبال کنید. شاید با ستاره محبوب خود هم‌سلیقه باشید.

فرهاد مجیدی

فوتبالیست سابق، فرهاد مجیدی که همیشه به خاطر استایل خاصش مورد توجه دوربین‌ها قرار می‌گیرد، برای یک قرار ملاقات در یک عصر تابستانی، یک ست لباس رسمی را ترجیح می‌دهد. مجیدی از آن تیپ آدم‌هایی است که همیشه پشت استایلش فکر و سلیقه وجود دارد.

سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی بیشتر اسپرت‌پوشی را ترجیح می‌دهد و از آن دسته افرادی است که می‌توان آنها را در فهرست خوش‌پوش‌ها قرار داد. 

بابک جهانبخش

از آن تیپ آدم‌هایی است که به لباس پوشیدن خود اهمیت ویژه‌ای می‌دهد و جزییات برای او مهم است؛ حتی زمانی که می‌خواهد آرتا کوچولو را به گردش ببرد، یادش نمی‌رود که برای گردش پدر و پسری هم یک تیپ اسپرت خوب بزند.

علیرضا واحدی نیک بخت

یک انتخاب ساده و در عین حال شیک. علیرضا نیکبخت‌واحدی با یک کت و شلوار مشکی استایلی شکیل را تشکیل داده است که کمربندش تکمیل‌کننده استایلش است.

سام درخشانی

چه چیزی بهتر از یک کت رسمی می‌تواند استایل یک آقا را کلاسیک کند؟ انتخاب‌های آقا سام همیشه بدون شک انتخاب‌های ویژه‌ای خواهد بود و دقت قابل تحسینی در انتخاب لباس‌های‌شان به تناسب موقعیت دارد.

امین حیایی

امین حیایی اصولا خوش‌پوش است. در این تصویر این تیپ برای یک روز تابستانی و یک استایلی که نه زیادی رسمی باشد و نه خیلی اسپرت بهترین انتخاب است. به قول معروف استایلی مناسب برای یک چای داغ و کافه‌نشینی. 

بهرام رادان

او بین بازیگران، یک برندباز معروف است. ظاهر تابستانی بهرام رادان از آن نمونه‌هایی است که برندبازهای اسپرت‌پوش در سراسر دنیا عاشق آن هستند. این ست اسپرت و شیک انتخاب هوشمندانه‌ای در این روزهای گرم و سوزان است که این بازیگر خوش‌پوش در صفحه شخصی‌ اش به نمایش گذاشته است. 

محمدرضا گلزار

بدون شک یک مدل باید هم تیپ‌های خاصی بزند. محمدرضا گلزار، مرد خوش‌استایل سینمای ایران که همیشه شانه به شانه با مد پیش می‌رود، همیشه در این مورد حرفی برای گفتن دارد. محمدرضا گلزار در این عکس خوش‌پوشی‌ اش را با یک کت شیک تکمیل کرده است؛ البته با چاشنی کمربند.

مهتاب کرامتی

نشان داده سلیقه بی‌نظیری در انتخاب لباس دارد چون در هر موقعیتی با لباسی شیک و حساب شده‌ای حاضر می‌شود. این عکسی هم که او از خودش در اینستاگرام منتشر کرد، مهارتش را در رنگ‌بازی و ساختن ترکیبی جذاب نشان می‌دهد. 

الهام پاوه نژاد

خوش‌سلیقگی الهام پاوه نژاد را می‌توانید از انتخاب مانتوی شیکش دریابید. در این عکس خانم پاوه‌نژاد به خوبی شال و مانتو را با هم ست کرده که نشان از خوش‌سلیقگی این بازیگر جوان خنده‌رو است. این مانتو به ظاهر او و جاهت رسمی‌تری بخشیده است.
همرسانی نوشتار: