لباسهایی با رنگ های مد پاییزه

خانمها پاییز امسال چه لباسهایی بپوشند

خانم های شیک پوش امسال پاییز چه رنگی می پوشند ؟ آبی الکتریک یا بنفش ارغوانی جزو محبوب ترین های انتخاب شده برای تیپ های مد پاییز 95 هستند.

  1. ۱ سال،۷ ماه قبل
  2. ۰
مد پاییز

فصل که تغییر می کند حال و هوای رنگ لباس ها هم متفاوت می شوند ، تابستان و بهار رنگهای خنک و پاییز و زمستان رنگهای گرم تا دمای هوا با تیپ و پوشش هماهنگی داشته باشد. اگر مشتاقید بدانید که رنگ های پیشنهادی فشن شوها برای مد پاییز 95 - 2016 چیست این گزارش را از دست ندهید. 

رنگهای انتخاب شده شیک برای مد پاییز 95

اینجا 7 رنگی که در پاییز و زمستان مد هستند را به شما معرفی می کنیم تا در ماه های سرد سال خوش تیپ و به روز بمانید.

مد پاییز 95 سبز آبی تیره است

سبز آبی تیره و تمام طیف های آن – از سبز زمردی گرفته تا فیروزه ای – از محبوبترین رنگ های پاییز و زمستان امسال خواهند بود. سبز آبی تیره از رنگ هایی است که مسلما باید امسال در کمد لباستان داشته باشید.برای استفاده هرچه بهتر از این رنگ غنی آن را با لباس هاییکه بافت ضخیم و یا الگوهای پیچیده دارند بپوشید.

مد پاییزه خانمها

مد پاییز 95 : صورتی صدفی

 صورتی کم رنگ ( یا صورتی پودری ) معمولا برابر است با ظرافت،مهربانی و عشق. نگران این نباشید که خیلی دهترانه به نظر بیایید – سفید، شرابی،سبز تیره و حتی مشکی خیلی خوب با صورتی کم رنگ ترکیب می شوند.یک لباس با رنگ صورتی می تواند به تیپتان زنانگی و ظرافت اضافه کند.

مد پاییزه خانمها

آبی تیره رنگ خاص پسندها در مد پاییز 95

آبی تیره مسلما از دیگر رنگ ها پیشی خواهد گرفت. پوشاک خز دار، جیر و چرم با رنگ آبی تیره ( آبی کوبالت و آبی دریایی ) به ظاهرتان اعتماد به نفس و حالتی اشرافی اضافه می کند. تمام رنگ های خانواده آبیبا رنگ های سفید، نارنجی و مشکی خوب ترکیب می شوند.

مد پاییزه خانمها

شرابی محبوب ترین رنگ مد پاییز 95

 به این طیف از رنگ های کبود معمولا مارون، شراب قرمز یا مارسالا می گویند.این رنگ را می توانید به عنوان تکیه گاهی قوی برای دیگر رنگ ها استفاده کنید،حتی اگر به تنهایی مورد استفاده قرار بگیرد هم بسیارخوب جلوه می کند. لباس های شرابی را هم می توانیدسرکار به تن کنید هم در مهمانی ها و قرار هایتان.

مد پاییزه خانمها

تمام طیف های نارنجی برای فانتزی پسندها در مد پاییز 95

 به نظر می رسد طیف های مختلف رنگ نارنجی یکی دیگر از بزرگترینمد های پاییز امسال را می سازد. زمستان و پاییز امسال پوشاکو زیور آلات با رنگ های مختلف نارنجی بسیار مد خواهد شد.این رنگ بسیار زیبای پاییزی و زمستانی با رنگ هایمشکی، سفید و کرم بسیار خوب ترکیب می شود.

مد پاییزه خانمها

بنفش و ارغوانی صدر رنگهای منتخب برای مد پاییز 95

 بنفش و طیف های مختلف آن نیز از رنگ هایی هستندکه امسال زیاد خواهید دید. بنفش و اغوانی تیرهبا آبی تیره یا در ترکیب با وسائل جانبی یاسی رنگ مانندکیف دستی، روسری یا کلاه خوب جواب می دهند.

مد پاییزه خانمها

آبی رویال و سبز روشن برای رومانتیک ها در مد پاییز 95

 آبی رویال، آبی الکتریک و سبز روشن و دیگر طیف هایی از این دست نیزاز دیگر مد های پاییز و زمستان امسال هستند.آبی رویال و سبز روشن آنقدر چشم گیر هستند که ظاهرتان را فوق العادهو کمی هم مرموز خواهند کرد.اگر می خواهید این پاییز همه شما را ببینند یک کت آبی الکتریک بخرید.

مد پاییزه خانمها
همرسانی نوشتار: