مدل جذاب 5 ساله با 1 میلیون فالور اینستاگرامی + فیلم و عکس ها

جذابیت یک مدل اینستاگرامی با موهای خاصش او را تبدیل به یکی از کودکان ثروتمند کرده است . فاروک 5 ساله را ببینید که چطور به یکی از پرطرفدارترین های یوتیوب و شبکات اجتماعی تبدیل شده است.

  1. ۱۱ ماه،۳ هفته قبل
لینک های دانلود: mp4 (۳٫۵ MB) webm (۱٫۳ MB)

دنیای پر رونق امروزی صنعت مد و مدلینگ در دل دخود افرادی دارد که با سن کم شان جزو موفق ترین ها هستند ، بچه هایی که هر کدام به دلیل ویژگی خاص مورد توجه کاربران و سرمایه گذاران قرار می گیرند.

فاروک جیمز

اگر جستجوی ساده ای در فضای مجازی داشته باشید دختر و پسربچه های دوست داشتنی را می بینید که برای تبلیغ لباس و محصولات دیگر از آنها به عنوان مدلینگ استفاده می شود. 

فاروک جیمز

یکی از این مدل های کم سن و سال توجه بسیاری را به خود جلب کرده است ، پسربچه ی 5 ساله با موهای فر قرمز رنگ است. «فاروک جیمز» 5 ساله با صدها هزار فالور در اینستاگرام همان کودکی است که با موهای زیبایش شهرتی جهانی پیدا کرده است.

فاروک جیمز

«بونی» مادر کودک مدلینگ مشهور کار مدیریت صفحات پسرش در شبکه های اجتماعی را بر عهده دارد و با انتشار ویدئوهایی جذاب والدین دیگر را به این کار تشویق می کند تا آنها هم کودکان خود را وارد عرصه مد کنند. 

او می گوید: از دوران کودکی فاروک سعی کردم او را با اعتماد به نفس بالا تربیت کنم به همین دلیل تمایلات و علائقش را در مسیر درست هدایت کردم.