جواهرات هوشمند جدید رینگلی (Ringly) + فیلم

شرکت Ringly که سازنده جواهرات هوشمند است، از مجموعه محصولات جدید خود شامل انگشتر و دستبند رونمایی کرده است، محصولاتی که در عین زیبایی به کاربران امکان می‌دهند تا زندگی سالم‌تر و پرتحرک تری داشته باشند.

  1. ۳ هفته،۱ روز قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۶٫۳ MB) webm (۲٫۱ MB)
نوداد -

انگشترها و دستبندهای جدید Ringly علاوه بر زیبایی می‌توانند فعالیت‌های ورزشی شما را نیز ردیابی کنند، قدم‌های شما را شمارش کنند و میزان مسافت پیموده شده و کالری سوزانده شده را محاسبه کنند. شما هم چنین می‌توانند اهداف مشخصی را برای فعالیت‌های ورزشی‌تان تعیین کنید تا این جواهرات علاوه بر کمک به داشتن ظاهری آراسته‌تر، سلامت فیزیکی بدن‌تان را نیز تضمین کنند.

علاوه بر زیبایی و ردیابی فعالیت‌های ورزشی، محصولات Ringly کاربران را از چک کردن مداوم گوشی‌های هوشمندشان بی نیاز کنند و به این ترتیب کاربر فرصت پیدا می‌کند تا به جای در دست گرفتن گوشی‌اش، با محیط پیرامون خود بیشتر ارتباط برقرار کند و در عین حال خیالش راخت باشید که هیچ کدام از نوتیفیکیشن‌های دریافتی را از دست نخواهد داد.

محصولات Ringly از بیش از 100 اپلیکیشن مختلف از جمله جیمیل و لینکدین پشتیبانی می‌کنند، به این ترتیب کاربران می‌توانند انتخاب کنند که دوست دارند انگشتر یا دستبند آنها نوتیفیکیشن دریافتی از کدام یک از اپلیکیشن‌ها را به آنها اطلاع دهد و در مرحله بعد دستبند یا انگشتر با استفاده از ویبره یا تغییر رنگ کاربر را از دریافت نوتیفیکیشن با خبر خواهد کرد.

تمامی این دستبندها و انگشترهای جدید با سنگ‌های نیمه قیمتی از جمله آمازونیت، یشم سبز و سنگ ماه سفید تزیین شده اند و می‌توانند در فاصله 20 تا 30 فوتی گوشی‌های هشومند فعالیت کنند و شامل گارانتی یک ساله هستند. قیمت تمامی این محصولات 165 دلار است.