دسته گل به آب دادن به سبک ملانیا ترامپ !

ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا و همسر دونالد ترامپ همواره با ظاهری زیبا و فریبنده در محافل عمومی ظاهر شده است. اگرچه پوشش وی مورد انتقاد رسانه ها قرار گرفته، ولی او به هیچ وجه حاضر به کنار گذاشتن مُد بالای خود نشده است؛ حتی حین باغبانی!

  1. ۱۱ ماه،۳ هفته قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۴٫۶ MB) webm (۱٫۷ MB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا و همسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور همواره با ظاهری زیبا و فریبنده در محافل عمومی ظاهر شده است. 

باغبانی ملانیا ترامپ

اگرچه برخی اوقات پوشش وی مورد انتقاد رسانه ها قرار گرفته، ولی او به هیچ وجه حاضر به کنار گذاشتن مُد بالای خود نشده است؛ حتی حین باغبانی!

باغبانی ملانیا ترامپ

همسر 47 ساله رئیس جمهور آمریکا روز گذشته در کنار دانش آموزان باشگاه پسرها و دخترهای واشنگتن به باغبانی در باغچه کوچک کاخ سفید سرگرم شد. 

باغبانی ملانیا ترامپ

او در حالی که بلوزی چهارخانه از برندی بسیار معروف به ارزش 1380 دلار به تن داشت به برداشت فلفل پرداخت و سپس به کاشت گیاهان و آبیاری آنها پرداخت.

باغبانی ملانیا ترامپ

اگرچه پوشش ملانیا در نظر بسیاری از طرفداران مُد، کاملا عادی به نظر می آید ولی بار دیگر توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است.

باغبانی ملانیا ترامپ

ملانیا ترامپ حدود سه هفته پیش در حالی به مناطق سیل زده تگزاس سر زد که کفش های پاشنه بلند وی به سوژه ای در رسانه ها تبدیل شد.

باغبانی ملانیا ترامپ

دونالد ترامپ روز گذشته در سخنرانی خود در ایالت آلاباما با دفاع از همسرش اعلام کرد: 

او کفش های پاشنه دار پوشیده بود همانطور که بسیاری از شما این کار را می کنید؛ اما زمانی که در تگزاس از هواپیما پیاده شد، کفش های کتونی اش را پوشید؛ کفشهایی که با خودش آورده بود. این کار رسانه ها دغل بازی است.

همرسانی نوشتار: