راهکار جالب خرید اینترنتی کفش بر اساس ساختار پای شما

ژالان را در حال حاضر میتوان یک وب سایت آنلاین در زمینه فروش و نمایش جدیدترین مدل های کفش در عرصه مد و پوشاک دانست.

  1. ۱۲ ماه قبل

مدیران ژالان در سال 1394 با تکیه بر تخصص و سالها تجربه در زمینه فروش کالاهای پوششی تصمیم به راه اندازی یک فروشگاه مجازی در حوزه مد و پوشاک با هدف ارائه کالای با کیفیت گرفتند و پس از تحقیق و پژوهش در این زمینه از وبگاه ژالان در آبان ماه 1395 به طور رسمی رونمایی شد. 

با توجه به ضرورت انتخاب سایز مناسب در هنگام خرید یک کالای پوششی، اعضاء تیم ژالان تصمیم گرفتند به دلیل اطلاع داشتن هر شخص از سایز پای خود با فروش کفش کار خود را آغاز کنند و با ارائه یک الگوریتم سیستماتیک مشکل تعیین سایز برای کفش های با قالب غیر استاندارد را برطرف کنند.

طبق سیاست گذاری صورت گرفته توسط مدیران ژالان در راستای پیشرفت فروشگاه و همچنین رضایت و رفاه حال مشتریان، قطعأ پس از ارائه راه کاری مناسب و سازمان یافته برای تعیین سایز در بقیه کالاهای پوششی نظیر شلوار، مانتو، پیراهن و ...، سایر اقلام جهت نمایش و فروش عرضه خواهند شد.

خدمات ژالان

به طور قطع می توان پیشرفت چشمگیر ژالان را در ارائه خدمات بی نظیر، صداقت در بیان معایب و خصوصیات هر کالا، ارائه مطالب مفید تحت مجله ژالان و ارائه روشی نوین در تعیین سایز مناسب دانست.

 از دیگر خدمات ژالان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارسال رایگان تمامی سفارشات بدون شرط مبلغ خرید 
  • امکان تعویض کالا به صورت کاملأ رایگان  
  • امکان ارجاع کالا به صورت رایگان و دریافت کامل مبلغ پرداخت شده 
  • گارانتی 4 ماهه تمامی محصولات 
  • عکس های بی نظیر و مطابق با اصل کالا 

همچنین در راستای ارائه یک وب سایت زیبا و نشان دادن جلوه واقعی محصولات سعی شده است تا تصویر تمامی کالاها با پوشش مدل در وب سایت قرار داده شوند که این عامل هم وجه تمایزی دیگر از فروشگاه ژالان با سایر فروشگاه های فعال در عرصه مد و پوشاک است.

ژالان

تمامی این خدمات و ویژگی ها سبب شده است تا شعار مدیران ژالان مبنی بر «بهترین خدمات، کمترین قیمت» در کوتاه ترین زمان ممکن تحقق یابد.

سیستم نوین انتخاب سایز

فروشگاه اینترنتی ژالان با تجربه چندین ساله عوامل خود در راستای فروش کفش، دست به ابتکاری تازه در این حرفه زده و از سیستم تعیین سایز که خلأ آن همواره مشکل تمامی متقاضیان خرید اینترنتی کفش بوده ،رونمایی کرده است.

در این سیستم برای هر محصول به طور مجزا براساس ساختار پای انسان و استاندارهای رعایت شده در تولید، الگوریتمی سیستماتیک طراحی شده که براساس طول پا ، سایز مناسب مدل مد نظر را به کاربر پیشنهاد می دهد.


بر طبق گفته مسئولین فروشگاه خطای این الگوریتم بسیار اندک بوده که به لطف امکان تعویض رایگان هیچ گونه نگرانی را برای خریداران باقی نمی گذارد. از طرفی براساس کارکرد و بازخورد این سیستم تیم مسئول همواره در حال بهبود عملکرد این الگوریتم بوده تا بتوانند میزان خطای آن را به صفر برسانند.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...