چگونه می توانیم دندان های زیباتری داشته باشیم

سفید کردن دندان ها

علاوه بر زردچوبه، مسواک زدن و شستشو زیاد عمل سفید شدن دندان ها را تسریع می بخشند

  1. ۱ سال،۸ ماه قبل
  2. ۰
سفید کردن دندان ها

سفید کردن دندان ها 

اگر محصولات سفید کننده با دندان های حساس شما سازگاری ندارد، به سراغ ادویه جات بروید. معلوم است که زردچوبه - ماده رایجی که اخیراً در دستور پخت انواع غداها مد شده است - نیز می تواند لبخند تان را به طور طبیعی زیباتر نشان دهد.

مواد لازم: یک شیشه روغن نارگیل، یک بطری زردچوبه، یک کاسه کوچک برای مخلوط کردن، مسواک تان و خمیر دندان روزمره تان.

کاری که شما باید انجام دهید: یک قاشق غذا خوری روغن نارگیل را با یک قاشق چای خوری زردچوبه در کاسه تان ترکیب کنید. با استفاده از مسواک تان، مخلوط این دو ماده را با هم ترکیب کنید تا شکل خمیر بگیرد. بعد، دندان هایتان را با مخلوط به طور معمولی مسواک بزنید، اما به جای اینکه بلافاصله بعد از آن آب دهانتان را بیرون بیاندازید، بگذارید خمیر بر روی دندان هایتان به مدت چند دقیقه قرار بگیرند. اکنون دهان شما زرد رنگ است – نگران نباشید این رنگ زرد موقتی است. سپس با استفاده منظم از خمیر دندان تان، دندان هایتان را مسواک بزنید و دهان تان را به طور کامل شستشو دهید.

علت اثر بخشی زردچوبه: زردچوبه مانند جوش شیرین دارای بافت ساینده است که پلاک و لکه های ناشی از چیزهایی که ما را دوست داریم، مانند قهوه ... و انگور مرلو را از بین می برد. علاوه بر این، زردچوبه به طور طبیعی یک ماده ضد باکتری و ضد التهابی است که به طور کلی به بهبود سلامت دهان و دندان کمک می کند.

این روند می تواند کمی کثیف باشد، و این روند نیازمند یک دوره زمانی نسبتاً طولانی است. اما مسواک زدن و شستشو زیاد عمل سفید شدن دندان ها را تسریع می بخشند. اما اگر شما واقعاً طعم تند زردچوبه را نمی توانید تحمل کنید، به جای آن از پوست موز استفاده کنید.