وحشتناک ترین روش برای آرایش چشم ها با دو چاقوی تیز + فیلم و عکس های 14+

استفاده از حرکات ورزش یوگا پیش از این برای آرامش و سلامتی بدن استفاده می شد اما حالا می توان گفت که می تواند جنبه ی هنری هم داشته باشد آن هم در زمینه آرایش چشم.

  1. ۱ سال،۷ ماه قبل
لینک های دانلود: mp4 (۲٫۷ MB) webm (۱٫۲ MB)

«آنامیکا کوتاری» 14 ساله با کمک خم کردن زانوها و استفاده از انگشتان پاهایش، در کمال حیرت و با چاقویی تیز چشمانش را آرایش می کند. این دختر با استعداد، روشی خطرناک برای آرایش چشمانش دارد که چاقویی تیز اصلی ترین ابزار آن است. انعطاف بدنی فوق العاده او نام وی را در لیست استعدادهای عالی هند ثبت کرده است. 

آرایش خطرناک با چاقو

«آنامیکا» ساکن «آجمر» در «راجاستان» واقع در شمال هند می گوید: «در کل من فردی خجالتی و محافظه کار هستم ، هیچ وقت نخواستم مشهور شوم چرا که از بودن در معرض دید عموم خجالت می کشیدم و از طرفی علاقه من به انجام کارهای خارق العاده باعث شد تا شناخته شوم.»

آرایش خطرناک با چاقو

او که از 2 سال پیش شروع به یادگیری یوگا کرده است، از طرف مربی و پدرش مورد حمایت بوده، چرا که استعداد او در این زمینه از همان روزهای اول پیدا بود. والدین او در وضعیت مالی خوبی قرار ندارند به همین دلیل وی خیلی دیر وارد این رشته شد، ولی به سرعت به موفقیت رسیده و با حضور در برنامه های تلویزیونی مشهورتر هم شده است.