بلای وحشتناکی که لوازم آرایشی بر صورت این دختر آورد + عکس ها

لوازم آرایش دختر بچه خردسال را راهی بیمارستان کرد ، وضعیت دلخراش و ناراحت کننده ای که روی صورت "لیدیا" ایجاد شده بود زنگ خطری برای همه والدین شد.

  1. ۸ ماه،۳ هفته قبل
آرایشی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مادر جوان دختربچه خردسال با انتشار تصاویر دلخراش از تغییر چهره ی فرزندش به والدین هشدار داد تا در رابطه با استفاده کودکان از لوازم آرایشی بیشتر مراقب باشند. "کیلی کراون" هرگز تصور نمی کرد که با خرید بسته ای فانتزی از لوازم آرایش مخصوص کودکان برای دخترش "لیدیا" چطور او را دچار آسیب جدی پوستی خواهد کرد.

آرایشی

او در مورد این اتفاق نگران کننده گفت :در عرض 24 ساعت به کل وضعیت سلامت دخترم تغییر کرد و چهره اش به وضعیتی دچار شد که می بینید . آلرژی و حساسیت شدید پوست لب و اطراف چشم "لیدیا" باعث شده است که او دیگر نتواند به اندازه غذا خورده و یا به راحتی بخوابد . مواد شیمیایی مختلف در این لوازم آرایش وجود دارد که به طور معمول شناخته شده است که موجب واکنش آلرژیک در برخی از افراد می شود و متاسفانه لیدیا یکی از آن افراد بود.

آرایشی

وضعیت نگران کننده ی دختربچه خردسال بعد از استفاده از این لوازم آرایشی علتی بود برای بستری شدن در بیمارستان و قرار گرفتن تحت مراقبت های ویژه ؛ والدین این دختر تصمیم گرفتن تا تصاویر او را برای آگاهی بیشتر والدین از عوارض این وسایل غیر بهداشتی و خطرناک منتشر کنند.

همرسانی نوشتار: