جزییات صدور مجوز توزیع سود سهام عدالت !

معاون سازمان خصوصی‌سازی با رد خبر منتفی شدن توزیع سود سهام عدالت در جلسه امروز شورای اصل 44 قانون اساسی، گفت: در دستور جلسه امروز این شورا موضوع توزیع سود سهام عدالت وجود نداشته است.

  1. ۱۱ ماه،۴ هفته قبل
  2. ۱
سهام عدالت

به گزارش سرویس اقتصادی نوداد و به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ داود خانی در گفت‌وگو با خبرنگار بورس خبرگزاری فارس، گفت: 

در دستور کار جلسه دیروز شورای اصل 44 قانون اساسی توزیع سود سهام عدالت قرار نداشت و نسبت به سایر موضوعات مرتبط با سهام عدالت بحث و بررسی شد.

وی با بیان اینکه سود سهام متعلق به حدود 49 میلیون نفر ایرانی است، افزود: 

شورای اصل 44 در اسفند ماه سال گذشته مجوز توزیع سود را به سازمان خصوصی‌سازی داده و از این رو انتشار شایعاتی مبنی بر منتفی شدن توزیع سود سهام عدالت در جلسه امروز این شورا بی‌اساس است. 

 معاون برنامه ریزی، توسعه منابع و امور پشتیبانی سازمان خصوصی‌سازی با تأکید دوباره بر اینکه در دستور کار دیروز جلسه شورای اصل 44 بررسی توزیع سود سهام عدالت در دستور کار نبوده است، ادامه داد: 

مطابق با قانون و مقررات باید سود سهام عدالت میان مشمولان این سهام توزیع شود اما با توجه به اینکه این سود میان چندین میلیون نفر از جمعیت ایران باید توزیع شود نیازمند هماهنگی‌های مختلف در دستگاه‌های اجرایی است که به زودی اعلام می‌شود.همرسانی نوشتار: