باریک تر به نظر برسید!

۹ نکته انتخاب لباس برای جمع و جورتر به نظر آمدن آقایان

  1. ۱ سال،۵ ماه قبل
  2. ۰
جمع و جور به نظر آمدن / کت و شلوار

۱ - لباسی بپوشید که متناسب با اندامتان است

اغلب مردان فکر میکنند که اگر لباس های گشادتر یا اصطلاحا بگی بپوشند نقاط ضعف ظاهرشان را پوشش داده اند در حالی که لباس های گَلِ گشاد اندام های بزرگ را بزرگ تر جلوه میدهند. البته مشخصا پوشیدن لباس های بیش از حد تنگ و چسبان هم در به وجود آورد ظاهر بد مضر هستند. پس به اندازه اندام خود لباس بپوشید.

 

۲ - لباس های تیره و مشکی بپوشید

این مطلب از فرط تکرار کلیشه ای به نظر میرسد اما بخواهید یا نخواهید لباس تیره اندام را جمع تر و لباس روشن و رنگی شما را چاق تر از خودتان نشان خواهد داد. ضمنا رنگ تیره شما را با ابهت تر و مردانه تر نمایش خواهد داد.

 

۳ - از کمربند استفاده کنید

منظور از بستن کمربند این نیست که آن را تا جایی که در توان دارید در زیر شکم برامده خود ببندید چرا که این کار موجب بدتر به نظر آمدن و برآمدگی شکم شما خواهد شد. منظور ما این است که کمربند رو طوری ببندید که به شلور شما ظاهری جمع تر بدهد و نیم تنه بالایی شما را باریکتر نشان دهد.

 

۴ - پیراهن را روی شلوار بیاندازید

اگر لباس غیر رسمی می‌پوشید این بهترین کار ممکن برای پوشاندن برآمدگی شکمتان است. وقتی پیراهن درون شلوار قرار میگیرد برآمدگی ها بیشتر نمود دارند اما وقتی که لبه های لباس رو به بیرون آزاد هستند باعث دیده نشدن شکم خواهند شد.

 

۵ - پیراهن های ساده و بدون نوار یا الگوی درشت بپوشید

نوارهای عمودی یا افقی یکی از بدتر راه های نمایش دادن پیچ و تاب های نیم تنه بالایی بدنتان به شما می‌آیند. همچنین استفاده از رنگ های جلب نظر کننده مانند زرد یا صورتی در پیراهن موجب میشود تا چشم ها روی بدن شما متمرکزتر شوند.

 

۶ - حالت استوار در ایستادن یا نشستن

باعث تعجب خواهد بود که بدانیم درست ایستادن میتواند چاقتر ها را لاغر و حالت بد لاغرها را چاق نشان میدهد. تا جایی که میتواند صاف و استوار بایستید انگار که چند کیلویی کم کرده اید و میخواهید آن را به همه نشان دهید، با اعتماد به نفس کامل.

 

۷ - کیف، گوشی یا کلید اضافی در جیب شلوارتان نگذارید

در جیب های کناری شلوار سعی کنید حتی المقدور لوازم قلمبه مانند گوشی یا کیف قرار ندهید زیر باعث برجستگی پهلوهای شما خواهد شد و نظرها را بیشتر جلب خواهد کرد.

 

۸ - مونوکروم و تک رنگ بپوشید

سعی کنید از رنگ های تون مشکی تا خاکستری و حتی المقدور هم ردیف در بالا و پایین تنه استفاده کنید. مثلا پیراهن یا بلوز یقه دار خاکی رنگ در کنار پیراهن یا ژاکت شکلاتی میتواند ترکیب خوبی به نظر بیاید.

 

۹ - شلوار را تا خط طبیعی کمر بالا بکشید

بر خلاف تصورتان پایین تر نگه داشتن شلوار از خط طبیعی کمر موجب آزادتر نشان دادن شلوار نخواهد شد. سعی کنید حتی المقدور کمر بند را به روی خط طبیعی کمر تنظیم کنید.
همرسانی نوشتار: