نکات کلیدی در استفاده از کفشهای پاشنه بلند

خانمها چگونه کفشهای پاشنه بلند راحت تری داشته باشند

ممکن است شما هم شبی بخواهید با کفشهای پاشنه بلندتان به میهمانی یا هر جای دیگری بروید. نکات و راهنمایی های زیر به شما کمک خواهد کرد تا شبی لذت بخش تر داشته باشید

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
کفشهای پاشنه بلند

نکات بسیار مهمی درباره خانمهایی که دوست دارند با کفشهای پاشنه بلندشان راحت تر راه بروند وجود دارد. هنوز معلوم نیست چرا یکسری از مردم دوست دارند چیزهایی داشته باشند که اصلاً با آنها راحت نیستند. اما به هر حال ممکن است شما هم شبی بخواهید با کفشهای پاشنه بلندتان به میهمانی یا هر جای دیگری بروید. نکات و راهنمایی های زیر به شما کمک خواهد کرد تا شبی لذت بخش تر داشته باشید و از فکر کردن درباره آسیب هایی که کفشهای پاشنه بلند به پاهایتان می زند رها شوید.

پاشنه را یک سانت بِبُرید: اگر راحتی بیشتر را به زیادی بلندتر بودن ترجیح می دهید، پس چرا نباید این کار را بکنید؟

از کفی ژلاتینی و نرم استفاده کنید: مشکل بسیاری از کفشهای پاشنه بلند با این راه حل به آسانی حل می شود، ضمن اینکه این کفی های ژلاتینی باعث می شود دیگر با کفشهای پاشنه بلندتان سُر نخورید و از بسیاری دیگر از مزایای آن همچون نرم تر شدن کفش بهره مند شوید.

مثل مدلها راه بروید: شما که کفش پاشنه بلند به پا کرده اید برای راه رفتن طولانی و یا کاهش وزن آن را نپوشیدید، پس مجبورید روش راه رفتنتان را تغییر دهید. مطمئن شوید که در هنگاه راه رفتن سر، گردن و ستون فقرات خود را صاف نگه داشته اید. مانند مدل هایی که بر روی سن قدم می گذارند و راه می روند عمل کنید و در هنگام بلند کردن پاهایتان و قدم برداشتن باید دقت کنید که هر قدمتان به سمت مرکز کشیده شود.

هر روز کفش پاشنه بلند پایتان نکنید: پیشنهاد می کنیم هر روز کفش پاشنه بلند پایتان نکنید، فاصله استاندارد برای پوشیدن کفشهای پاشنه بلند حداکثر دو روز در هفته می باشد. پاهای شما برای بازیابی حالت معمولی خود بعد از پوشیدن کفش های پاشنه بلند به استراحت نیاز دارد.

کفشهای پاشنه بلندی پایتان کنید که بنددار هستند: اینکه هر بار می خواهید قدمی بردارید کفشها از پایتان دربیاید بسیار اعصاب خرد کن و ناامید کننده است. کفشهایی که دارای سگک و یا بند هستند راه حل بسیار خوبی برای جلوگیری از این نوع اتفاق هستند. همچنین به یاد داشته باشید این سگک ها و بندها باید قابل تنظیم باشند تا برای موقع تورم پاها قابل تغییر باشند.
همرسانی نوشتار: