چگونه جذاب باشیم؟

10 ترفند تضمینی برای جذاب بودن!

آیا شما آماده برای تبدیل شدن به یک فرد پر جنب و جوش، به یاد ماندنی و جذاب هستید؟ آیا شما آماده برای ساخت جاذبه خود و ایجاد روابط قوی آماده هستید.پس حتما این مقاله را از دست ندهید.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
شرلوک

این ترفند ها شما را در راه جذاب بودن کمک می کند

1.بدن سالم داشته باشد
بدن سالم است که اغلب به عنوان یک صفت جذاب نسبت به کسی داده می شود. منظور ما این نیست که شما برای جذاب بودن باید بدنی مانند یک بدنساز یا دونده ماراتن داشته باشید، شما باید اندامی تراشیده و بدون چربی و سالم داشته باشید.

2.خواب کافی داشته باشید
مهم نیست که شما ظاهری مرتب و یا آرایشی غلیظ داشته باشید،مطالعات نشان می دهد آدم هایی که خسته تر هستند و در طول شب کم تر از 7 یا 8 ساعت می خوابند از جذابیت کم تری نسبت به دیگران برخوردار هستند.

3.خودتان را مرتب نگه دارید
استحمام کردن راه حل مناسبی برای جذاب بودن است.همچنین مسواک زدن، استفاده از نخ دندان، شانه کردن مو، کوتاه کردن مو، گرفتن ناخن دست و پا از جمله مواردی است که به جذابیت شما می افزاید.

4.از مدیتیشن بهره بگیرید
مدیتیشن یک ابزار قدرتمند برای استراحت و آرامش ذهن است.مدیتیشن باعث می شود هورمون های استرس کمتر شود ، خلق و خوی شما بهتر شود، و پوست شما را روشن تر می کند.

5.از زبان بدن(Body Language) استفاده کنید
زبان بدن می تواند جذاب ترین نوع حرف زدن باشد.وقتی شما از زبان بدن استفاده می کنید به راحتی دیگران را شیفته ی خود می کنید، اما سعی کنید در این روش افراط نکنید

6. لبخند بزنید
لبخند یک ابزار بزرگ در جذابیت است.وقتی شما لبخند می زنید مردم جواب لبخند شما را با لبخند جواب می دهند و همه ی مردم دوستدار کسانی هستند که لبخند می زند.لبخند باعث ایجاد روابط نزدیک تر و همچنین روابط دوستانه تر می شود.پس همیشه لبخند بزنید

7.لباس رنگ روشن بپوشید
مطالعات نشان داده است، مردم از کسانی که لباس رنگ روشن مانند رنگ قرمز می پوشند بیشتر خوششان میآید

8.با اعتماد به نفس قدم بردارید
سر خود را بالا نگه دارید و روبه جلو نگاه کنید ، وقتی با اعتماد به نفس راه می روید ، شما شروع به احساس راحتی بیشتری در درون خود می کنید . این یکی از ساده ترین و ارزان ترین راه برای تبدیل شدن به یک فرد جذاب است.

9.شوخ طبع باشید
شوخ طبعی می تواند یک ویژگی مثبت در شخصیت شما به وجود بیاورد که همگان این ویژگی را دوست دارند.شوخ طبعی نه تنها باعث کاهش استرس می شود بلکه اعتماد به نفس شما را نیز افزایش می دهد.در این مورد هم افراط نکنید.

10.شمرده صحبت کنید
شمرده صحبت کردن می تواند به بقیه جذاب باشد.صحبت کندتر اطمینان و یک حالت آرامش را شان می دهد ، در حالی که سریع صحبت کردن ممکن است شما را بیش از حد هیجان زده ، مشتاق و یا عصبی نشان دهد.
همرسانی نوشتار: