راز ماندگاری بوی عطر

نحوه صحیح عطر زدن

مرطوب کننده ها محل مناسبی را برای قرار گرفتن عطرتان در بدن فراهم می کنند

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
نحوه صحیح عطر زدن

نحوه صحیح عطر زدن

در هنگام زدن عطر یا ادکلن، آیا شما آن را در هوا می پاشید و بین آن راه می روید؟ یا اینکه شما آن را در آخرین مرحله لباس پوشیدن می زنید؟ قطعاً راه صحیحی برای زدن عطر وجود دارد، به خصوص اگر شما بخواهید بوی آن بیش از پنج دقیقه بماند.

بهترین زمان برای زدن عطر پس از مرطوب بودن بدن است.

هنگامی که شما حمام کرده اید یا دوش گرفته اید، به آرامی خودتان را خشک کنید، لوسیون را به بدن خود بمالید و سپس عطر انتخابی تان را بزنید. مرطوب کننده ها محل مناسبی را برای قرار گرفتن عطرتان در بدن فراهم می کنند.

با تطبیق دادن ژل دوش و لوسیون های بدن این کار را آسان تر کنید. 

استفاده کردن از ژل دوش، صابون، شامپو، و غیره با رایحه و عطر محبوب تان به ماندگاری عطر شما در کل ساعات روز کمک خواهد کرد. اگر شما لوسیون های تطبیق پذیر ارائه شده با عطر تان را ندارد، سعی کنید از وازلین یا یک مرطوب کننده غیر معطر برای مالیدن بر روی نقاط نبض دار بدن تان قبل از زدن عطر استفاده کنید. 

هرگز مچ دستان تان را بهم نمالید.

این عادت به شدت توسط کارشناسان نفی شده است.با این عمل، شما نکات فوق که ظریف ترین نکات هستند را مورد بی اعتنایی قرار می دهید.

برای پایداری بوی خوش عطرتان، ترفند بروس موی سر را امتحان کنید.

قبل از بروس کردن بر روی نقاط دلخواه، عطر یا ادکلن تان را بر روی یک بروس بزنید. عطری که به طور مستقیم بر روی موهای شما اسپری شده است ممکن است باعث خشک شدن موهای شما شود.

همرسانی نوشتار: