الناز شاکردوست در تیزر عجیب فیلم سینمایی خفگی !

فریدون جیرانی با فیلم سینمایی «خفگی» در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. الناز شاکردوست و نوید محمدزاده ایفاگر نقش های اصلی این فیلم هستند و در کنار آنها پولاد کیمیایی، ماهایا پطروسیان و پردیس احمدیه نیز حضور دارند.

  1. ۱ ماه قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۱٫۰ MB) webm (۱٫۳ MB)
نوداد -

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) بازگشت فریدون جیرانی به سینما با سورپرایز همراه است. او برای فیلم جدیدش دنبال دو هنرپیشه زن سرشناس رفته که این اواخر تقریبا از دایره بازیگران پرکار خارج شده اند.

خیلی ها اعتقاد داشتند الناز شاکردوست که تا سه یا چهار سال قبل، سوپراستار گیشه ها بود، بهترین انتخاب برای بازی در فیلم های گیشه ای است. او اما یکباره از این دایره بیرون افتاد. ستاره ای که حاشیه های زندگی شخصی اش، مدتی رسانه ای شده بود، بعد از بازی در رسوایی و چند فیلم این شکلی سینمای بدنه، یکباره ول کرد و دو سالی به انگلستان رفت.

الناز شاکردوست

شاکردوست که یکی از گرانقیمت ترین ستاره های نقش اول زن بود، با این کناره گیری اجباری، در بازه زمانی دو ساله، از بورس خارج شد، با این که هنوز در اینستاگرامش، یکی از پرطرفدارترین ها بود. شاکردوست به قدری در حاشیه قرار گرفت که درباره اش گفته شد جلساتی را با مشاوران رسانه ای خودش برگزار کرده تا بداند چرا دیگر روی بورس نیست. بازیگر فیلم هایی مثل بوی گندم، اما حالا با زاویه نگاه فریدون جیرانی به جشنواره فیلم فجر می آید. جیرانی خود را در تغییر سبک بازیگری چهره های سرشناسی مثل هدیه تهرانی در قرمز و مهناز افشار در سالاد فصل بی تاثیر نمی داند.

الناز شاکردوست

جیرانی حتی یکبار در فیلم شام آخر، تلاش داشت تا سبک بازی رضا گلزار هم عوض شود، اما گلزار علاقه زیادی به سبک بازی همیشگی اش داشت و بعد از تجربه همکاری با جیرانی، در همکاری با خیلی ها از بیضایی تا حاتمی کیا، تاب نیاورد و کارهای جدی تر را رها کرد!
همرسانی نوشتار:

بنر تلگرام