افشاگری جنجالی بهترین موتورسوار زن ایرانی علیه نیکی کریمی ستاره سینما ! + عکس

بهناز شفیعی در فیلم آذر به نیکی ‌کریمی آموزش موتورسواری داد و در چند سکانس نیز به عنوان بدلکار ایفای نقش کرد. نقشی که ظاهراً قرار نبود کسی از آن اطلاع پیدا کند!

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل
افشاگری بهناز شفیعی علیه سوپراستار سینما

به گزارش سرویس سینما، تئاتر و تلوزیون نوداد (سکوی اجتماعی خبر) شفیعی با اشاره به حضورش در فیلم آذر می‌گوید‌: 

اولین روزی که پیشنهاد داده شد با خانم نیکی کریمی همکاری کنم، با جان و دل پذیرفتم و اصلاً برایم هزینه و دستمزد اهمیت نداشت چون به خاطر علاقه‌ای که به خانم کریمی داشتم، این پیشنهاد را قبول کردم و با همه سختی‌هایی که بود، آموزش موتورسواری را شروع کردم اما وقتی نتوانست مهارت‌های کافی را به دست بیاورد، از من خواست به جای ایشان موتورسواری کنم که من هم قبول کردم.

او ادامه می‌دهد‌: 

فکر می‌کنم از اینکه گفته بودم من بدلکار او هستم، ناراحت شده زیرا گفته بود این موضوع را به هیچ‌کس نگویم تا فکر کنند خودش موتورسواری کرده، اینکه چرا باید دروغ بگویم را نمی‌دانم.

شفیعی با اشاره به قراردادش ادامه می‌دهد: 

من دو تا قرارداد با ایشان داشتم؛ یکی برای آموزش و دیگری برای بدلکاری. قرارداد آموزش که هیچ، قرارداد بدلکاری هم تسویه نشد.

او با گلایه از عوامل اجرایی فیلم آذر می‌گوید‌: 

فیلم سینمایی آذر در حال اکران است و من از نیکی کریمی گله دارم. قرار بود برای اکران این فیلم از عوامل دعوت شود اما من را دعوت نکردند. حتی نیکی کریمی در پیج اینستاگرامی خود، تیزرهای این فیلم را گذاشت اما مربی و بدلکار را معرفی نکرد.» شفیعی به تماس بی‌جواب نیکی کریمی تهیه‌کننده فیلم آذر اشاره می‌کند‌: «به مدیر تولید زنگ زدم. آنها گفتند ما هزینه‌ها را پرداخت کرده‌ایم، به نیکی کریمی زنگ بزنید. به او زنگ زدم اما جواب نداد. تجربه تلخی که از این فیلم داشتم، سبب شد قید همکاری با دیگر بازیگران را بزنم.