آثار هنری دیدنی، ساخته شده از زباله‌های پلاستیکی ! + عکس ها

ساخت اشکال هنری حیوانات با استفاده ار زباله ها

  1. ۱ سال،۳ ماه قبل
  2. ۰
زباله های پلاستیکی

عکسی از یک طوطی ماهی ساخته شده از زباله‌های پلاستیک‌های اقیانوس‌های جهان. این آثار بخشی از یک پروژه هنری بزرگ‌تر هستند که بخشی از ۳۱۵ میلیارد پوند زباله پیدا شده در دریاها را نشان می‌دهند. مجسمه این ماهی همراه با مجسمه گونه‌های دیگر اقیانوسی در باغ وحش ملی واشنگتن دی‌سی به نمایش گذاشته شده‌اند.

طوطی ماهی

عکسی از یک بازدید کننده در باغ وحش ملی واشنگتن دی‌سی در حال بررسی یک نیزه ماهی ساخته شده از زباله‌های اقیانوس. این ماهی بخشی از یک پروژه بزرگ‌تر تحت عنوان «ساحل شسته: هنر برای نجات دریا» است.

زباله

مجسمه ماکاروی غول پیکر (نوعی مرغ دریایی) ایستاده است. این آثار به منظور آموزش بازدیدکنندگان در مورد مسئله تأثیر انسان‌ها بر اقیانوس‌ها ساخته شده‌اند.

مجسمه زباله ای

مجسمه‌ پنگوئنی به نام زارابل، مقابل خانه فیل‌ها.

پنگون زباله ای

 تصویری از یک کوسه ببری در باغ وحش ملی واشنگتن.

کوسه ببری

 تصویری از لیدیا، یک خوک آبی، ساخته شده از زباله‌های اقیانوس‌ها. طراح این آثار، آنجلا هزلتاین پوزی، اغلب تلاش می‌کند این آثار را از زباله‌هایی بسازد که ممکن است برای جانوران دریایی خطرناک باشند.

خوک آبی

تصویری از اکتاویا؛ هشت پایی که از تعداد بی‌شماری زباله‌ اقیانوس‌های سراسر جهان ساخته شده است. این مجسمه به عنوان بخشی از یک پروژه بزرگ‌تر برای نشان دادن تأثیر زندگی انسان بر زندگی آبزیان ساخته شده است.

هشت پای زباله ای