واریز بخشی از معو‌قات حق الزحمه فرهنگیان انجام شد !

فخرالدین‌احمدی‌ دانش‌آشتیانی وزیر آموزش و پرورش از بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن عصر امروز بازدید کرد.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
  2. ۸
دانش آشتیانی

وزیر آموزش و پرورش در بخشی از صحبت‌هایش به مسئله پرداخت حق‌الزحمه امتحانات اشاره داشت و تصریح کرد: هرگز معلمان به جهت علاقه‌ای که به شغل خود دارند دچار بی‌رغبتی‌ نخواهند شد و چنین اظهار‌اتی مبنی بر بی‌رغبتی معلمان برای تصحیح اوراق را نمی‌پذیرند اما این مسئله باعث نشده که ما برای پرداخت معو‌قات آنها پیگیر نباشیم. 

به گزارش نوداد، دانش‌آشتیانی بیان کرد: هرگز حقوق معلمان را پایمال نخواهیم کرد و بر این اساس هفته گذشته بخشی معو‌قات حق‌الزحمه امتحانات را پرداخت کردیم و در تلاش هستیم تا مابقی‌ معوقات‌ تا پایان خرداد ماه برای این گروه واریز شود.

وی در مورد ارزیابی از این دوره نمایشگاه گفت: باید تبلیغات نمایشگاه بیشتر شده و قسمت هایی از این نمایشگاه در رسانه ها مطرح شود تا دانش آموزان تصویر ذهنی روشنی از آن داشته باشند و خودم تقریبا هر سال در این نمایشگاه شرکت کردم اما امسال به عنوان وزیرآموزش و پرورش حضور پیدا کردم و شاهد پیشرفت نسبی این نمایشگاه هستم.

دانش آشتیانی یادآور شد: از غرفه های مربوط به آموزش و پرورش راضی هستم چراکه از نظر محتوا در سنین مختلف کارهای قابل قبولی ارائه شده است و آموزش قرآن را با سایر موضوعات هنری و فرهنگی تلفیق کردند.