عرضه خودروهای ایران خودرو به صورت واسپاری بین فرهنگیان !

شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان به مناسبت گرامیداشت هفته معلم ٢١٠٠ دستگاه خودرو از محصولات ایران خودرو بین فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان به صورت واسپاری عرضه کرد.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
صندوق ذخیره فرهنگیان

این خودروها شامل سمند EF٧ بنزینی و دوگانه سوز، پژو ٢٠٦ SD، پژو پارس، دنا و پژو ٤٠٥ بنزینی و دوگانه‌سوز است که به فرهنگیان عضو موسسه در سراسر کشور بر اساس تعیین سهمیه ارائه شده است که حداکثر دو ماه پس از تشکیل پرونده به آنان تحویل داده می شود. 

همچنین در سال مالی منتهی به ٣١ شهریور ١٣٩٥ در مجموع ١١٨٧٤ دستگاه خودرو از محصولات شرکت های ایران خودرو و سایپا در قالب لیزینگ به معلمان عضو موسسه واگذار شد.

 واگذاری خودرو به فرهنگیان پس از نظرسنجی از آنها و بر اساس نیازها و سلایقشان صورت می گیرد.

از ابتدای تاسیس شرکت لیزینگ تاکنون بیش از ١٢٠ هزار نفر از فرهنگیان عضو موسسه موفق به دریافت خودرو لیزینگی از این شرکت شده اند که بیش از ٧٠ هزار نفر در چهار و نیم سال گذشته خودرو دریافت کرده اند.

شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان (سهامی خاص) در تاریخ ٤ تیر ١٣٨١ با مشارکت موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و با اهداف مشخص تاسیس و طی شماره ١٨٨٣١٠ نزد اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی در تهران به ثبت رسیده است. این شرکت به صورت اختصاصی در زمینه ارائه خودروهای لیزینگی به معلمان عضو موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان فعالیت دارد.

همرسانی نوشتار: