اقدام مهم وزیر جدید آموزش و پرورش برای ارتقای وضعیت معیشت بازنشستگان

رئیس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش گفت: هیأت دولت در حال تلاش برای اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری در جهت همسان‌سازی حقوق شاغلان و بازنشستگان است و به زودی این پیشنهادات به مجلس می‌رود.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
بازنشستگان

به گزارش سرویس فرهنگیان نوداد ، احمد صافی رئیس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، با بیان اینکه همه خواسته بازنشستگان از بین رفتن اختلاف حقوقشان با شاغلین است، اظهار داشت: 

یکی از برنامه‌های مهم وزیر جدید هم توجه به وضعیت معیشت بازنشستگان فرهنگی است که تعداد آنها تا پایان سال به ۸۰۰ هزار نفر می‌رسد. 

وی افزود: 

برای بررسی و برنامه‌ریزی برای بهبود شرایط بازنشستگان کارگروهی در وزارت آموزش و پرورش به ریاست معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیرآموزش و پرورش برگزار می‌کنیم که خروجی‌های خوبی داشته است.

صافی اضافه کرد: 

با رایزنی‌های صورت گرفته، بودجه پیش‌بینی شده دولت برای همسان‌سازی بازنشستگان امسال هم ادامه پیدا می‌کند.

رئیس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش گفت: 

هیأت دولت در حال تلاش برای اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری در جهت همسان‌سازی حقوق شاغلان و بازنشستگان است و به زودی این پیشنهادات به مجلس می‌رود.

وی با اشاره به روز ۲۵ ذی‌الحجه که به‌نام روز خانواده و تکریم بازنشستگان نام‌گذاری شده است، بیان داشت: 

برنامه‌ریزی‌های خوبی برای تکریم بازنشستگان در سراسر کشور داریم که از طریق ۳۰۵ کانون‌ بازنشستگی انجام می‌شود؛ برای هرچه بهتر برگزار شدن مراسم این روز با رؤسای کانون‌های بازنشستگی سراسر کشور جلساتی داشتیم.