توزیع بیش از 2 میلیارد بن خرید در مدارس !

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از توزیع بیش از 2میلیارد بن خرید دانش‌آموزان خبر داد و گفت: هرسال نمایشگاه بازباران را با هدف کمک به خانواده‌های کم بضاعت و تشویق به استفاده از محصولات ایرانی برگزار می کنیم.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
بن خرید مدارس

به گزارش سرویس فرهنگیان نوداد، مجتبی عبدالهی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در جلسه هماهنگی استقبال از مهر شهرداری تهران با ارائه گزارشی از اقدامات ستاد استقبال از مهر همزمان با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید گفت: 

مصوبه ای در سال 89 تدوین شد که بر اساس آن شهرداری تهران تلاش کرد از مدارس شهر تهران حمایت کند. در این راستا، 33 میلیارد تومان اعتبار که 40 درصد آن عمرانی، 20 درصد تجهیزی و 40 درصد برنامه ریزی است، برای بهسازی و حمایت از مدارس در نظر گرفته شده است.

او افزود: 

اقدامات ما شامل آسفالت، تعمیر سقف کلاس، تعمیر سرویس بهداشتی و ... است. در بخش برنامه ای هم کلاس های آموزشی مختلف در مساجد و سراهای محلات برگزار می کنیم. در خصوص اوقات فراغت نیز از 10 تیر تا 1 شهریور در88 مدرسه11 برنامه و سرفصل آموزشی و تفریحی را اجرا کرده ایم.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران پیگیری مستمر فعالیت‌های عمرانی مدارس را از مهم ترین برنامه های فعلی معاونت دانست و گفت: 

اجرای برنامه زنگ حسینی از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که روز اول مهر اجرا می شود. علاوه بر این، امسال نیز همچون سال‌های گذشته پیش از آغاز مهر نمایشگاه بازباران را با هدف کمک به خانواده های کم بضاعت و تشویق به استفاده از محصولات ایرانی برگزار می کنیم.

عبدالهی با اشاره به توزیع 2 میلیارد و 500 میلیون بن باز باران در مدارس گفت: 

دانش‌آموزان می‌توانند محصولات مورد نظر خود را از 30 فروشگاه شهروند تهیه کنند.
همرسانی نوشتار: